اخبار ضدونقیض از مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده داعش

تاریخ انتشار : 20 آبان 1393کد مطلب : 9473تعداد نظرات : 3 نظر
وزارت دفاع آمریکا در حالی ابراز بی اطلاعی از سرنوشت ابوبکر البغدادی می کند که رسانه ها از انتشار خبر مرگ سرکرده تروریست های داعش در حمله هوایی در صفحه توئیتر داعش خبر می دهند.

امروز خبری مبنی بر مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در حمله جنگنده های ائتلاف ضدداعش به رهبری آمریکا به مواضع تروریست ها در عراق منتشر شد.

بر اساس خبری که داعش در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشته و سپس حذف کرده است، البغدادی در این حمله به شدت مجروح شده و به هلاکت رسیده است.
داعش همچنین از اعلام نام "خلیفه" جدید برای به اصطلاح دولت اسلامی خبر داده و اعلام کرده به زودی جانشین البغدادی مشخص می شود. با این حال گزارش های دیگری مبنی بر خروج این خبر از صفحه توییتر داعش ساعتی پس از انتشار آن دیده می شود.
این در حالی است که خبر هلاکت سرکرده داعش تا کنون از سوی هیچ منبع رسمی تایید نشده است. در همین حال وزارت دفاع آمریکا از تایید این خبر خودداری کرده است. "استیون وارن" سخنگوی پنتاگون در این رابطه با اذعان به مجروح شدن البغدادی در حمله هوایی ائتلاف ضدداعش گفته است واشنگتن هیچ اطلاعی از سرنوشت وی ندارد.
امروز همچنین تلویزیون عراق اعلام کرد که در حمله نیروهای امنیتی عراق به نزدیکی شهر فلوجه یکی از معاونان ابوبکر البغدادی به نام " ابوحذیفه الیمنی" به هلاکت رسید. در این خصوص نیز اطلاعات بیشتری در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

اخبار ضدونقیض از مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده داعش

اخبار ضدونقیض از مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده داعش : امتیاز : 4.4 تعداد رای : 215
این مطلب مفید بود ؟18926
برگرفته از مهر - /م
نظرات3 نظر به ثبت رسیده است
سعید1394-11-24
این کفتار کثیف کی به درک واصل می شه ؟
111
اتبیس1395-03-07
مثل صدام و ریگی به زودی به درک واصل می شود.هیچ کس از مرگ نتونسته فرار کنه.این ارازل و اوباش دست پروده آمریکا هستن.
60
راز وامگو1396-04-04
انشاءااه هر چه زودتر شررش دفع میشه
10
وبگردی