محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت

تاریخ انتشار : 2 آذر 1395کد مطلب : 39875زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش خبرگزاری های محلی محل حضور ابوبکر بغدادی مشخص شد این در حالی است که داعش از بیم هدف قرار گرفتن رهبر خود از سوی جنگنده های ائتلاف بین المللی مدام این اخبار را سانسور می کند.

ابوبکر البغدادی در حال حاضر کجاست؟

رسانه های عراقی از مکان حضور سرکرده گروه تروریستی داعش در این کشور خبر دادند. یک منبع محلی در استان نینوا عراق شب گذشته اعلام کرد:ابوبکر البغدادی اکنون میان مناطق البعاج و تلعفر در جنوب غرب استان نینوا و نیز در مرزهای عراق و سوریه در حال جا به جا شدن است.
وی افزود:افزود داعش از بیم هدف قرار گرفتن رهبر خود از سوی جنگنده های ائتلاف بین المللی، سانسور شدید بر اخبار مربوط به جا به جایی های البغدادی اعمال می کند.
این منبع گفت:امروز اطلاعات دقیقی به ما رسید که نشان می دهد ابوبکر البغدادی و شماری از رهبران داعش میان تلعفر و البعاج تا مرزهای عراق و سوریه در رفت و آمدند.
وی همچنین گفت:البغدادی پنهانی میان سوریه و عراق رفت و آمد می کند. اخبار مربوط به او تنها در اختیار اعضای شورای رهبری داعش و نزدیکان او است.
این منبع افزود:جا به جایی های البغدادی کم است و امنیت او به دست نیروهایی با ملیت های عربی و غیر عربی تأمین می شود که تجربه و تخصص این کار را دارند.

محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت

محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت : امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از العالم /ن
نظرات
وبگردی