نمناک اخبارسیاست محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت
ابوبکر البغدادی ، داعش
به گزارش خبرگزاری های محلی محل حضور ابوبکر بغدادی مشخص شد این در حالی است که داعش از بیم هدف قرار گرفتن رهبر خود از سوی جنگنده های ائتلاف بین المللی مدام این اخبار را سانسور می کند.
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395

ابوبکر البغدادی در حال حاضر کجاست؟

رسانه های عراقی از مکان حضور سرکرده گروه تروریستی داعش در این کشور خبر دادند. یک منبع محلی در استان نینوا عراق شب گذشته اعلام کرد:ابوبکر البغدادی اکنون میان مناطق البعاج و تلعفر در جنوب غرب استان نینوا و نیز در مرزهای عراق و سوریه در حال جا به جا شدن است.
وی افزود:افزود داعش از بیم هدف قرار گرفتن رهبر خود از سوی جنگنده های ائتلاف بین المللی، سانسور شدید بر اخبار مربوط به جا به جایی های البغدادی اعمال می کند.
این منبع گفت:امروز اطلاعات دقیقی به ما رسید که نشان می دهد ابوبکر البغدادی و شماری از رهبران داعش میان تلعفر و البعاج تا مرزهای عراق و سوریه در رفت و آمدند.
وی همچنین گفت:البغدادی پنهانی میان سوریه و عراق رفت و آمد می کند. اخبار مربوط به او تنها در اختیار اعضای شورای رهبری داعش و نزدیکان او است.
این منبع افزود:جا به جایی های البغدادی کم است و امنیت او به دست نیروهایی با ملیت های عربی و غیر عربی تأمین می شود که تجربه و تخصص این کار را دارند.

محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت

محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف