نمناک اخباراقتصاد اختلاس میلیاردی کارمند بانک در خوزستان
اختلاس ، اختلاس میلیاردی
کارمند یکی از شعبات بانکی استان خوزستان مبلغ 19 میلیارد و 369 میلیون ریال را با استفاده از موقعیت شغلی خود اختلاس کرده بود که توسط پلیس آگاهی استان دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 18 دی 1393

فرمانده انتظامی استان خوزستان در تشریح این خبر گفت:در پی ارجاع یک فقره پرونده قضائی با موضوع اختلاس از دادسرای عمومی و انقلاب اهواز، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
سردار 'محمد رضا اسحاقی' گفت :با انجام تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان مشخص شد متهم که کارمند یکی از شعب بانکی استان بود با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود و استفاده از مشخصات حساب مشتریان بانک اقدام به دریافت تسهیلات صوری و برداشت وجه از حساب های مشتریان و عدم ثبت آنها در سیستم بانک کرده است.
او گفت:متهم که مبلغ 19 میلیارد و 369 میلیون و 556 هزار ریال اختلاس کرده بود با هماهنگی قضائی دستگیر و در بازجویی های فنی به جرم خود اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت:با تکمیل پرونده ، متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد و پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

اختلاس میلیاردی کارمند بانک در خوزستان

اختلاس میلیاردی کارمند بانک در خوزستان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از پایگاه خبری پلیس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف