نمناک ورزشوالیبال افشای اختلاف بازیکنان تیم ملی والیبال و کواچ
تیم ملی والیبال ، جام جهانی والیبال 2015
تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت های جام جهانی والیبال دچار مشکل اختلاف نظر در میان والیبالیست های کشورمان با سرمربی اسلوبودان کواچ شدند.

اختلاف در تیم ملی والیبال ایران

در آستانه رقابت های جام جهانی والیبال یک سایت لهستانی از اختلاف بین سرمربی تیم ملی والیبال ایران و بازیکنان خبر داد و به نقل از اسلوبودان کواچ نوشت بازیکنان در تورنمنت واگنر با وی اختلاف نظر داشتند. تورنمنت چهارجانبه واگنر که چندی پیش با حضور تیم های ملی والیبال لهستان قهرمان جهان، فرانسه قهرمان لیگ جهانی، ژاپن قهرمان آسیا و ایران برگزار شده بود با نتایجی غیرمنتظره برای تیم کشورمان همراه شد. شاگردان کواچ در این تورنمنت هر سه بازی خود را واگذار کردند تا در آستانه جام جهانی ژاپن نگرانی ها نسبت به تیم ایران افزایش یابد.

بعد از این تورنمنت تیم ملی راهی روسیه شد و یک بازی با هلند و دو بار هم با روسیه برگزار کرد و این سه بازی را برد تا آرامش نسبی به فضای والیبال بازگردد. با این حال یک سایت لهستانی از اختلاف نظر بین سرمربی تیم ایران و بازیکنان خبر داد و حتی به نقل از کواچ نوشت که بازیکنان توجهی به دستورات وی ندارند.

والیبال ایران

اختلاف دربین بازیکنان و سرمربی والیبال ایران

سایت sportowefakty در گزارش خود عنوان کرده است:تیم ایران در تورنمنت واگنر بهترین والیبال خود را ارایه نکرد. مردان کواچ در این مسابقات در رده آخر ایستادند و این نتایج آشکارا اختلافات بین سرمربی و بازیکنان تیم ملی ایران را نشان می داد.

بعد از دو هفته استراحت در پایان لیگ جهانی، وی پنج هفته با بازیکنانش تمرین کرد و پس از آن تیم ایران در تورنمنت واگنر لهستان شرکت کرد. کواچ در این باره گفت:این یکی از اصلی ترین دلایل شکست ما بود. ذهنیت بازیکنان مهمتر از جنبه های آن است. بازیکنان به صحبت های من گوش نمی کردند و توصیه های مرا نادیده گرفتند. آنها تصمیم گرفتند که تورنمنت را جدی نگیرند و آن را مهم ندانند در حالی که این تورنمنت جایی بود که باید بهترین والیبال خود را به نمایش می گذاشتند.

کواچ در بخش دیگری از اختلاف نظر خود با بازیکنان تیم ملی ایران عنوان کرد:برای من سخت بود بازیکنان را متقاعد کنم. من عصبانی بودم و یک جلسه به همین منظور تشکیل دادیم. در آن جلسه به بازیکنان گفتم که هر تورنمنت و هر بازی برای ما مهم است و باید سازمان یافته ظاهر شویم.

سرمربی تیم ملی ایران در ادامه از عدم جدیت بازیکنان خود در دیدار برابر ژاپن پرده برداشت و گفت:در دو بازی برابر لهستان و فرانسه بازیکنان من خیلی بد بازی کردند اما در دیدار مقابل ژاپن تمرکز آنها برای بردن نبود.

افشای اختلاف بازیکنان تیم ملی والیبال و کواچ

افشای اختلاف بازیکنان تیم ملی والیبال و کواچ
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 50
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 44 6
نظر کاربران
من مر

من مر

سلام من مریم هستم16 سالمه رشته ی اصلیم کاراته هست ولی والیبال ایران رو به طور جدی حتی اگه بازیشون نصف شب هم باشه دنبال میکنم و عاشق محمد موسوی(6) میلاد عبادی پور(2) وامیر غفور (10)هستم

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف