نمناک ورزشفوتبال 6 بازیکن پرسپولیس در لیست اخراجی برانکو
برانکو ، برانکو ایوانکوویچ
پس از گذشت چند هفته از برگزاری مسابقات لیگ برتر، برانکو ایوانکویچ اسامی برخی از بازیکنان را کنار گذاشته تا در صورت فراهم شدن شرایط ، رفتن آنها را حتمی کند.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1394
بازدید : 3,833 نفر

 

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس پس از بازیهای اخیر این تیم به فکر تغییرات زیادی در ترکیب بازیکنان افتاده و به احتمال زیاد برنامه خود را در نیم فصل جدید اجرایی خواهد کرد.

خیلی ها منتظر اخراج برانکو بودند اما پیروزی در دو زمین دشوار فولاد و تبریز باعث شد که او بماند و حالا به فکر ترمیم نقاط ضعف تیمش است. از این رو گفته می شود او لیست 6 نفره ای را آماده کرده تا در صورت تصویب هیات مدیره، پرسپولیس تغییرات وسیعی را در نیم فصل داشته باشد.

محسن مسلمان

محسن مسلمان از تغییرات برانکو برای نیم فصل جدید

بازیکنانی همانند محسن مسلمان خرج زیادی را روی دست باشگاه گذاشتند و از سوی دیگر بازیکنانی هستند که سرمربی تیم آنها را نمی خواهد و به بعضی از آنها هم گفته شده اگر درخواستی دارند به باشگاه بگویند تا با رفتن شان در نیم فصل موافقت کنند. 

البته مشخص نیست باشگاه با خریدهای جدید برانکو موافقت کند یا نه. چرا که او قبل از آغاز فصل دست روی مهره هایی گذاشت که باشگاه نتوانست انها را جذب کند. اما با توجه به شرایط حاد پرسپولیس شاید این بار آنها بیشتر به لیست برانکو اهمیت بدهند.

محسن مسلمان بازیکنی بود که سرمربی پرسپولیس علاقه ای به جذبش نداشت اما با اصرار عبدی و طاهری مجبور به قبولش شد اما نیمکت نشینی های متوالی مسلمان نشان دهنده این واقعیت است برانکو با بازیکن تحمیلی ، تیمش را راهی میدان نمی کند.

اگرچه فعلا برای جلوگیری از شایعات کسی لیست خروج را تائید نمی کند اما با توجه به صحبت های اخیر برانکو و سرپرست باشگاه، به صورت قطعی، پرسپولیس تغییرات زیادی را انجام می دهد.

6 بازیکن پرسپولیس در لیست اخراجی برانکو

6 بازیکن پرسپولیس در لیست اخراجی برانکو
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
برگرفته از بولتن نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف