نمناک ورزشفوتبال اخراج 3 بازیکن کلیدی پرسپولیس توسط حمید درخشان
حمید درخشان ، درخشان
تیم پرسپولیس که این روزها کارنامه درخشانی نداشته و بازی های اخیر خود را واگذار کرده، به دستور حمید درخشان سرمربی تیم 3 بازیکن خود را از دست داد.

حمید درخشان در روزهایی که پرسپولیس روزگار خوشی ندارد اقدام به اخراج 3 بازیکن خوب این تیم کرد.افشین اسماعیل زاده، محمد عباس زاده و مهدی دغاغله سه بازیکن پرسپولیس به دستور مربی پرسپولیسن از حضور در تمرینات این تیم منع شدند.

حمید درخشان
 
تیم پرسپولیس قهرمان سالهای دور لیگ برتر که پنج بازی گذشته خود را واگذار کرده است،با اقدام غیر منتظره حمید درخشان سه بازیکن خود را از دست داد. این در حالیست که عباس زاده مهاجم قائمشهری پرسپولیس، فصل قبل پدیده لیگ برتر بود و گل های سه امتیازی برای پرسپولیس می زد.
عباس زاده در نیم فصل هم جزو بازیکنان مازاد لیست درخشان بود اما در لحظه آخر در لیست درخشان باقی ماند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اخراج این بازیکنان گفت:این 3 بازیکن به خاطر بی انضباطی و مشکلاتی که داشتند، از تیم کنار گذاشته شدند. کنار گذاشته شدن یعنی حق تمرین کردن ندارند.
دسرمربی تیم پیروزی با بیان اینکه اخراج به نفع پریپولیس است یا نه اعلام کرد:در روزهایی که بازیکنان بی انضباط را کنار نمی گذاشتیم، همه می گفتند چرا این کار را انجام نمی دهید اما امروز می گویید پرسپولیس کمبود بازیکن داشته و نباید این کار را انجام می دادید. بالاخره باید روزی این مسائل خاتمه یافته، انضباط در تیم ایجاد شود و بازیکن بفهمد در تیم می بایست چگونه رفتار کند، در غیر اینصورت چه برخوردی با او صورت می گیرد.

اخراج 3 بازیکن کلیدی پرسپولیس توسط حمید درخشان

اخراج 3 بازیکن کلیدی پرسپولیس توسط حمید درخشان
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 23
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف