نمناک ورزشفوتبال اخراج بازیکن لیگ برتری به دلیل کشیدن قلیان!
فوتبال ، حواشی فوتبال
به دنبال عکس هایی که از گابریل آگبنلاهور بازیکن تیم آستون ویلا هنگام کشیدن قلیان انتشار یافت، باشگاه آستون ویلا این بازیکن را تا مشخص شدن نتایج تحقیقات به حالت تعلیق در آورد.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1395
بازدید : 2,123 نفر

اخراج بازیکن آستون ویلا به دلیل کشیدن قلیان!

پس از انتشار عکس هایی که "گابریل آگبنلاهور» را در حال کشیدن قلیان نشان داده است باشگاه آستون ویلا بازیکن خود را تا زمان انجام تحقیقات کامل در این خصوص به حالت تعلیق درآورده است.

ویلا که جزو تیم های انتهایی جدول رده بندی این فصل رقابتهای لیگ برتر انگلستان است، اعلام کرده آگبنلاهور در بازی روز شنبه مقابل چلسی جزو نفرات تیم نخواهد بود چراکه باید در خصوص کشیدن قلیان در تعطیلات در امارات متحده عربی پاسخگو باشد.
این تصمیم با نظر مستقیم «اریک بلک» که به تازگی جایگزین «رمی گارده» در تیم آستون ویلا شده اتخاذ شده است.

گابریل آگبنلاهور


بلک به خبرنگاران گفت:در این خصوص تحقیقات در حال انجام است. واضح است که نمی توانم در این خصوص اطلاعات بیشتری به شما بدهم چراکه تحقیقات در جریان است. من این تصمیم را خودم اتخاذ کرده ام چون می خواهم بر روی فوتبال تمرکز داشته باشیم.
آگبنلاهور سه بازی ملی در تیم انگلستان در کارنامه دارد و در این فصل از رقابتها 18 بار برای آستون ویلا به میدان رفته است.
این بازیکن 29 ساله در سفر به دوبی به همراه هم تیمی اش میکا ریچاردز و دوایت گیل و فرازیر کمپل از کریستال پالاس در حال کشیدن قلیان دیده شده است.

اخراج بازیکن لیگ برتری به دلیل کشیدن قلیان!

اخراج بازیکن لیگ برتری به دلیل کشیدن قلیان!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از مهر - /م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف