نمناک سرگرمیگوناگون اخراج دختر 11 ساله به خاطر کلاه گیس! + تصاویر
پیرزن ، پیرزن عجیب
دختر 11 ساله ای که به دلیل ابتلا به بیماری نادر آلوپسیا 8 برابر سریع تر پیر می شود به دلیل تفاوت چهره با دانش آموزان از مدرسه اخراج شد.

"آشناتی الیوت اسمیت" دختر بچه ای که زیاد فرصت بازی کردن با هم سن و سالانش را نداشت چرا که او مبتلا به بیماری نادریست که روز به روز جسمش را ناتوان تر میکند.این دختر حقیقتا 11 سال دارد ولی چهره اش مانند پیرزن 88 ساله نشان میدهد.او به خاطر بیماری خود باید از کلاه گیس استفاده کند که البته در مدرسه به خاطر بنفش بودن این کلاه گیس به مشکل خورده است.در ادامه جزییات بیشتر از در این باره می خوانید.
 

دختری با بیماری نادر

 این دختر انگلیسی دچار بیماری نادر «آلوپسیا» است که باعث می شود 8 برابر سریع تر پیر شود و پزشکان اعتقاد دارند وی تا 15 سالگی بیشتر عمر نخواهد کرد. این بیماری بدن او را فرسوده کرده و چهره اش کاملا مانند پیرزن های 88 ساله است.
 "آشناتی الیوت اسمیت" دختر 11 ساله ای است که هفته پیش به خاطر بیماری خود در مدرسه مورد مواخذه قرار گرفت. این دختر که یک بیماری نادر دارد به خاطر پوشیدن کلاه گیس در نزدیکی اخراج از مدرسه بود.

اخراج دختر 11 ساله از مدرسه


این اتفاق تا حد اخراج این دختر از مدرسه هم ادامه پیدا کرده است و به گفته پزشکان معالج او از نظر روحی ضربه شدیدی به وی وارد شده است چرا که چهره او با دیگر دانش آموزان فرق دارد و برداشتن کلاه گیس باعث جدا ماندن او از دیگر دانش اموزان می شود.
 

چهره متفاوت دختر 11 ساله

اخراج دختر 11 ساله به خاطر کلاه گیس! + تصاویر

اخراج دختر 11 ساله به خاطر کلاه گیس! + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 231
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 200 31
نظر کاربران
mahshid

mahshid

واقعا غم انگیزه...

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف