نمناک اخبارورزشی سرمربی تراکتورسازی دژاگه را اخراج می کند!
اخراج دژاگه ، سرمربی تراکتورسازی
اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی ایران به دستور تعویض خود در نیمه اول وقت های اضافه به شدت ناراحت شد و واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1397

واکنش عجیب دژاکه به تعویضش در بازی 

ورزش سه: جوان این تیم جانشین کاپیتان تیم ملی بشود. اما دژاگه پیش از خروج از زمین و در آستانه تعویض با برخوردی تند و عجیب نسبت به این تعویض واکنش نشان داد.
اما در حالی که انتظار می رفت اشکان در لحظه نشستن روی نیمکت آرام تر بشود او به عصبانت خود ادامه داد و این بار مستقیما با حرکت دست توشاک را مورد خطاب قرار داد که از بازیکنی در سطح او کاملا بعید به نظر می رسید.
این حرکت که توسط دوربین های تلویزیونی شکار شد با جملاتی از گزارشگر آبادانی توام شد که ضمن ابراز تعجب از این حرکت به اشکان دژاگه هشدار داد که الگوی جوانان در ایران است و باید مراقب رفتار خود باشد.
اما در شرایطی که خبرنگاران آبادانی در انتظار واکنش جان توشاک سرمربی تراکتورسازی به حرکت دژاگه بودند سرمربی ولزی تراکتور با خونسردی در نشست مطبوعاتی اعلام کرد تبیهی را متوجه دژاگه نخواهد کرد چراکه این بازیکن از تعویضش ناراحت بوده و این چیزها در فوتبال طبیعی است. اوگفت:من دوست ندارم با بازیکنم برخوردی کنم. وقتی بازیکنی را تعویض می کنیم نباید انتظار داشته باشید که بخندد.
احتمال اخراج دژاگه

احتمال اخراج بازیکن تیم ملی از تراکتورسازی 

حذف امروز تراکتورسازی که البته در ضربات پنالتی اتفاق افتاد اولین شکست مهم جان توشاک محسوب می شود و باید دید که آیا زنوزی مالک باشگاه که با خرید ستاره های تراز اول تیم خوبی را برای این سرمربی فراهم کرده نسبت به این شکست چه واکنشی خواهد داشت.
در نهایت انتشار توضیح از سوی باشگاه یا خود بازیکن حل کننده ماجرایی خواهد بود که هواداران فوتبال ایران را حیرت زده کرده است چراکه اشکان دژاگه اصولا بازیکنی نبوده که او را با چنین حرکاتی در خاطر داشته باشیم.
نکته مهم درباره حذف امروز این است که تراکتور امروز برتری 3 بریک خود را با تساوی 3-3 و سپس حذف در ضربات پنالتی تعویض کرد و ظاهرا تعویض های این مربی پیش از این بحث هایی را در بدنه باشگاه برانگیخته است.
انتهای پیام/ح.ب

اشکان دژاگه از تراکتورسازی اخراج می شود؟

سرمربی تراکتورسازی دژاگه را اخراج می کند!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف