نمناک اخبارجامعه اخراج مرد مسلمان از هواپیما به دلیل گفتن ان شاءالله
مرد مسلمان ، مرد مسلمان عراقی
یک مرد مسلمان در آمریکا تنها به خاطر گفتن کلمه "انشاءالله" از یک هواپیمای مسافربری به بیرون هدایت شده است.
تاریخ انتشار : 18 مهر 1395

اخراج مرد مسلمان از هواپیمای مسافربری

مرد مسلمان عراقی پس از اینکه از هواپیمای مسافربری ساوت وست آمریکا اخراج شد متوجه شد که علت کنسل شدن پروازش گفتن واژه ان شاءالله بوده است.

خیرالدین مخذومی 26ساله فارغ التحصیل دانشگاه برکلی آمریکا بود اما هنگامی که یکی از مسافران از گارد پرواز خواسته تا او را مورد بازپرسی قرار دهند آنها نیز وی را از این پرواز محروم کرده اند. گفتنی است انتشار فیلم این رویداد واکنش های بسیاری در پی داشته است.

این مرد مسلمان تنها به خاطر گفتن کلمه انشالله در مکالمه با تلفن همراه خود، از پرواز در فرودگاه بین المللی لس آنجلس به بیرون هواپیما هدایت شده است.

اخراج مرد مسلمان

مرد مسلمان از هواپیمای مسافر بری اخراج شد

مخزومی چند لحظه پس از نشستن روی صندلی اش در هواپیما با عموی خود در بغداد به صورت تلفنی صحبت کرده و پیش از پایان این مکالمه تلفنی از کلمه انشالله استفاده کرده است.

خیرالدین مخزومی متوجه می شود که یک مسافر زن به وی خیره شده است، در ابتدا فکر می کند که علت آن بوده است که با صدای بلند با تلفن همراه صحبت می کرده است ولی تنها پس از 2 دقیقه 2 مامور پلیس او را از هواپیما پیاده کردند و از وی خواستند تا تلفن همراهش را خاموش کند.

اخراج مرد مسلمان از هواپیما به دلیل گفتن ان شاءالله

اخراج مرد مسلمان از هواپیما به دلیل گفتن ان شاءالله
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف