نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ادعای تتلو برای درمان سرطان و ام اس!
تتلو ، ادعای تتلو
تتلو با انتشار پستی در اینستاگرامش ادعا کرد که به راحتی میتواند بیماری هایی مانند سرطان و ام اس را درمان کند ، حتی از درمان بیماران قطع نخاعی هم خبرهایی داد.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1396

ادعای تتلو برای درمان بیماری ها با یک روش خاص

امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو با انتشار پستی در اینستاگرامش مدعی شد که به راحتی و با روش درمانی خاص میتواند بیماری هایی مانند سرطان و ام اس را درمان کند.

تتلو با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت:

من میتونم کسی رو که قطع نخاع شده نجات بدم! سرطان رو هم میتونم درمان کنم ! ام اس و بیماری هایی که فکر میکنید راه علاجی نداره همش قابله حله !!!!

فقط نیاز به یکم وقت گذاشتن و تمرین و باور داره. یه روز که وقت داشتم رو چنل میگم که چطور میشه یکی که قطع نخاع شده رو نجات داد.

این پست تتلو بعد از چند ساعت از انتشار در اینستاگرامش از روی صفحه برداشته شد. امیر تتلو با انتشار پستی دیگر نوشت :پست نخاع رو گذاشتم که هوادار بدونن من هیچی رو بدون آگاهی نمیگم ، ایده هایی رو که دارم میگم .... بعد پس فردا همونو استفاده میکنن و به ما .... پس برداشتم....

 تتلو

عکسی از امیر تتلو خواننده زیر زمینی

امیرحسین مقصودلو معروف با امیر تتلو یکی از چهره های سرشناسی است که حواشی زیادی پیرامون او وجود دارد . امیر تتلو بعد از این که از موسیقی ناامیدشد، جنجال های زیادی را برای خودش و دیگران به وجود آورد. او با حضور در عرصه های مختلف با همان ظاهر به قول معروف نامتعارف، خودش را در جریانی قرار داد که خیلی زود در تیررس و شلیک مخالفانش قرار گرفت. این خواننده جوان یکی از پرطرفدارترین های اینستاگرام است.

ادعای تتلو برای درمان سرطان و ام اس!

ادعای تتلو برای درمان سرطان و ام اس!
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 25
برگرفته از صفحه شخصی تتلو / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف