نمناک اخبارجامعه مشکل روانی مرد پاکدشتی که ادعای خدایی میکرد + عکس
ادعای خدایی ، حضرت موسی
مردی که مشکل روانی داشت و ادعای خدایی میکرد در پاکدشت دستگیر و به مرکز روان درمانی امین آباد منتقل شد.
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1396

دستگیری مردی که ادعای خدایی میکرد

چندی قبل دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خدایی در روی زمین می کرد و مدعی شده بود که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است. 

طبق گزارش های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که این فرد با برگزاری کلاس های آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می کند. این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) آمده است، دستگیر شد.
 
ادعای خدایی

این مرد ادعای خدایی میکرد

 تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب پرده برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده.
 
این فرد ادعا کرد که عذاب سختی در انتظار همه کسانی است که از امر و دستورات من سرپیچی می کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد.
 
فردی که ادعای خدایی در روی زمین می کرد طبق اعلام نظریه پزشکی قانونی به مرکز درمانی روانی امین آباد اعزام شد .
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن تشریح آخرین وضعیت این پرونده اظهارکرد:طبق نظریه پزشکی قانونی این فرد دارای یک نوع اختلال روانی نادر است، به طوری که خود را در یک مرحله بالاتر از تقدس می داند.
 
وی خاطرنشان کرد:این فرد به دلیل وجود مشکل روانی تحویل مرکز روان درمانی امین آباد شد.

مشکل روانی مرد پاکدشتی که ادعای خدایی میکرد + عکس

مشکل روانی مرد پاکدشتی که ادعای خدایی میکرد + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف