نمناک اخبارسیاست ادعای عجیب دیلی میل درباره معشوقه پوتین + تصاویر
معشوقه پوتین ، پوتین
معشوقه پوتین «آلینا کابیوا» ژیمناست ملی پوش سابق کشور روسیه توسط دیلی میل با توصیفات و ادعاهای عجیب حمایت شد.
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1394

معشوقه پوتین می تواند ورزش روسیه را نجات دهد؟!!

دیلی میل، «آلینا کابیوا» ژیمناست سابق روس، به سمت مدیریت روزنامه اسپرت-اکسپرس چاپ این کشور منصوب شد. در گذشته شایعاتی مبنی بر ارتباط این ورزشکار 32 ساله با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، منتشر شده بود.
 
معشوقه پوتین

عکس معشوقه پوتین و پوتین

 این شایعات از سال 2008 آغاز و با اظهارات ضد و نقیض کابیوا قوت گرفت. تا جایی که حتی گفته می شد آن ها فرزند نیز دارند؛ گرچه این شایعات هرگز تأیید نشد.
 
عکس معشوقه پوتین و پوتین
 
عکس معشوقه پوتین و پوتین
 
عکس معشوقه پوتین و پوتین
 
نتیجه مثبت آزمایش دوپینگ «ماریا شاراپووا،» تنیس باز مشهور روسیه و جهان، ضربه سنگینی به پیکر ورزش این کشور وارد کرد. گفته می شود با انتصاب کابیوا به سمت مدیریت پرفروش ترین روزنامه ورزشی روسیه، این کشور می کوشد بخشی از حیثیت از دست رفته را در جامعه جهانی بازیابد.
 
این در حالی است که این ژیمناست 32 ساله نیز خود سابقه دوپینگ دارد. او که دارنده مدال طلای المپیک است، در سال 2001 به دلیل استفاده از داروی «فورزماید» در مسابقات «گودویل،» به مدت یکسال از فعالیت محروم شد.
 
دوشنبه گذشته آزمایش دوپینگ شاراپووا، دارنده 5 عنوان قهرمانی مسابقات «گرند اسلم» تنیس جهان، همگان را در بهت فرو برد. او از «ملدونیم» استفاده کرده بود که به گفته خودش، همواره آن را در دوره فعالیت حرفه ای مصرف می کرده است. این دارو از ماه ژانویه (31 روز منتهی به 12 بهمن) به دنبال انتشار حقایقی در خصوص مصرف گسترده آن بوسیله ورزشکاران برای افزایش نیرو، بوسیله سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ در لیست داروهای ممنوع قرار گرفت.
 
او در واکنش به آزمایش مثبت دوپینگ خود، نسبت به ممنوع بودن این دارو ابراز ناآگاهی کرد؛ اما مسئولیت کامل اقدامات خود را برعهده گرفت.
 
هنوز مجازات قطعی شاراپووا مشخص نیست؛ اما در حال حاضر به صورت موقت از انجام فعالیت منع شده است. دادگاهی که قرار است در ماه آوریل (31 روز منتهی به 13 اردیبهشت) برگزار شود، سرنوشت این قهرمان روس را مشخص خواهد کرد.

ادعای عجیب دیلی میل درباره معشوقه پوتین + تصاویر

ادعای عجیب دیلی میل درباره معشوقه پوتین + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از علت /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف