نمناک اخبارجامعه ادعای مهدویت شیخ مصری در فیسبوک! + عکس
ادعای مهدویت ، محمد عبدالله نصر
محمد عبدالله نصر شیخ جنجالی مصر پیامی عجیب با ادعای مهدویت در فضای مجازی منتشر کرد و با بیان دلایلی گفت که او امام زمان است و باید مسلمانان با وی بیعت کنند.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395
بازدید : 1,699 نفر

ادعای مهدویت محمد عبدالله نصر در فیس بوک

شیخ جنجالی مصر با انتشار بیانیه ای «مهم» در صفحه خود در فیس بوک، خود را «مهدی منتظَر» نامید و از مردم خواست با وی بیعت کنند!

 محمد عبدالله نصر مشهور به «شیخ میزو،» که از فارغ التحصیلان الازهر مصر است و به نظر می رسد قوۀ عاقلۀ خود را از دست داده، در فیس بوک نوشت:«بدین وسیله اعلام می کنم که من امام مهدی منتظر (محمد بن عبدالله) هستم! که در پیشگویی ها نامش ذکر شده و آمده ام تا زمین را پر از عدل کنم (!) و از تمامی مسلمانان سنی و شیعه و ملل کشورهای جهان می خواهم که با من بیعت کنند!»
 وی، که حتی نام صحیح حضرت صاحب الزمان (عج) را هم نمی داند، سپس به دو حدیث از کتب موسوم به "صحیح" اهل سنت، یعنی سنن ابی داوود و ترمذی اشاره کرده که به نقل از پیامبر اکرم (ص) می گوید:اگر تنها یک روز از عمر زمین باقی مانده باشد، خدا آن روز را آنقدر طولانی می کند که مردی از اهل بیت من ظهور کند... و زمین را پر از عدل و داد کند، چنان که از ظلم و جور پر شده است. 
گفته می شود، شیخ میزو که در الازهر درس خوانده و پس از انقلاب ژانویه مصر سر و کله اش پیدا شد و او را «خطیب میدان التحریر» نامیده اند. وی نظرات جنجالی زیادی دارد و در مصر او را به «توهین به ذات الهی» هم متهم کرده اند.
 
ادعای مهدویت

پیام ادعای مهدویت شیخ جنجالی مصر در فضای مجازی

ادعای مهدویت شیخ مصری در فیسبوک! + عکس

ادعای مهدویت شیخ مصری در فیسبوک! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف