نمناک ورزشفوتبال برپایی حکومت نظامی در اردوی استقلال در کیش
اردوی استقلال ، اردوی استقلال در کیش
اردوی استقلال در کیش در حال برگزاری است و به دستور سرمربی استقلال بازیکنان موظف هستند در ساعت 9:30 شب استراحت کنند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396

اردوی استقلال در کیش با قوانین شفر

در اردوی استقلال در کیش حکومت نظامی برپا است. شفر ساعت 9:30 خاموشی می زند و از همه می خواهد که بخوابند و آنهایی هم که خوابشان نمی برد مجبور برق اتاق های خود را خاموش کنند تا تظاهر به خواب کنند.
البته یکی از بازیکنان استقلال می گفت آنقدر فشار تمرینات شفر بالاست که ساعت 9:30 چه بخواهیم و چه نخواهیم از فرط خستگی به خواب می رویم و اصلا نیازی به این ندارد که شفر خاموشی اعلام کند.
گفتنی است شفر معتقد است استقلال در ابتدای فصل خوب بدنسازی نکرده است و به همین خاطر از زمانی که به این تیم آمده دنبال فرصتی بود تا کمی از نظر بدنی روی استقلالی ها کار کند که حالا در کیش این فرصت نصیب او شده است.

 اردوی استقلال

حکومت نظامی در اردوی استقلال

دیدار خانواده قائدی با شفر در استقلال:

خانواده مهدی قائدی در هتل محل اردوی استقلالی ها حاضر شدند. کاروان استقلال برای اردوی یک هفته ای راهی جزیره کیش شده است و بازیکنان این تیم خود را برای حضور دوباره در لیگ برتر پس از تعطیلات آماده می کنند.

در این میان، خانواده مهدی قائدی با حضور در اردوی آبی ها ضمن دیدار با این بازیکن، با وینفرد شفر، سرمربی استقلال عکس یادگاری گرفتند. با توجه به اینکه خانواده قائدی در بوشهر سکونت دارند و نزدیک بودن بوشهر به جزیره کیش، آنها به محل اردوی آبی ها سفر کردند.

اردوی استقلال

دیدار مهدی قائدی و خانواده اش با شفر

برپایی حکومت نظامی در اردوی استقلال در کیش

برپایی حکومت نظامی در اردوی استقلال در کیش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف