سهام عدالت

ارزش سهام عدالت هر نفر چقدر است؟

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1398کد مطلب : 45750زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس سازمان خصوصی سازی ارزش سهام عدالت برای کسانی که یک میلیون تومان سهام داشته اند را اعلام کرد.

 ارزش سهام عدالت چقدر است؟

تسنیم: رییس سازمان خصوصی سازی، گفت:ارزش سهام عدالت کسانی که یک میلیون تومان کامل سهام داشته اند به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

علی اشرف عبدالله پوری حسینی با اشاره به آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت به حساب دارندگان سهام گفت:سود سهام عدالت سال های 95 و 96 به تمام کسانی که شماره حساب شبای خود را ارائه کرده اند پرداخت شده، اما عده ای شماره حساب شبای خود را ارائه نکرده اند. 

رییس سازمان خصوصی سازی، افزود:از 15 تیر ماه تا 15 مرداد ماه حدود 338 هزار نفر شماره شبای خود را ارائه کرده اند که 56 میلیارد تومان سود سال 95 و 96 آنها واریز می شود. 

ارزش سهام های یک میلیونی به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است 

وی با بیان اینکه از ١5 مرداد تا 15 شهریور نیز تعداد دیگری شماره شبای خود را ارائه می دهند که سود سهام عدالت آنها نیز واریز می شود، ادامه داد:تمامی افرادی که تا پانزدهم تیرماه شماره شبای خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده اند سود سهام عدالت آنها پرداخت شده است. 

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی به خانه ملت گفت:اثرات افزایش دارایی شرکت های سهام عدالت در پرداخت سود سال ٩٧ اعمال می شود که بر این اساس ارزش سهام کسانی که یک میلیون تومان کامل داشته اند به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

انتهای پیام/م

ارزش و قیمت امروز سهام عدالت هر فرد چقدر است؟

3.6246
این مطلب مفید بود ؟17571
برچسب :
وبگردی