نمناک اخبارجامعه ارسال پیامک برای مشمولان غایب سربازی
مشمولین غایب ، جریمه سربازی
جانشین رئیس وظیفه عمومی نیروی انتظامی از آغاز راستی آزمایی مدارک ارسالی مشمولان غایب خبر داد و گفت: ارسال پیامک به این افراد طی چند روز آینده انجام می شود.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394
بازدید : 14,062 نفر

سردار کریمی جانشین رئیس وظیفه عمومی نیروی انتظامی اظهار کرد:ثبت نام خرید جریمه مشمولان غایب با بیش از 8 سال غیبت در تاریخ 29 اسفند سال 93 به اتمام رسید و بیش از 280 هزار نفر جهت ثبت نام اقدام کردند که این تعداد در واقع توسط وظیفه عمومی و ستاد کل نیز پیش بینی شده بود و انتظار ما ثبت نام یک میلیون نفر نبود.

سردار کریمی
 
وی با افزود:تعداد مشمولین غایبی که تا کنون ثبت نام نکرده اند، اعلام می شود و ممکن است به زودی ثبت نام جهت خرید جریمه انجام گیرد.
 
سردار کریمی از آغاز راستی آزمایی مدارک مشمولان ثبت نام شده جهت خرید جریمه از امروز، خبر داد و گفت:بخشنامه و نحوه کار به سازمان های مربوطه اعلام شده و پس از تکمیل اقدامات، پیامکی برای ثبت نام شدگان ارسال می شود که محل مراجعه و میزان جریمه برای آن ها در این پیامک تعیین شده است.
 
جانشین رئیس وظیفه عمومی ناجا با اشاره به اینکه ممکن است طی امروز یا فردا نیز این پیامک برای ثبت نام شدگان ارسال شود، بیان داشت:25 درصد ثبت نام شده ها برای خرید جریمه غیبت تحصیل کرده و دارای مدرک دیپلم به بالا هستند.
 
سردار کریمی با بیان اینکه وقتی راهکارهای قانونی برای تعیین تکلیف خدمت سربازی مشخص شود و مشمولان در این رابطه اقدام نکنند، محرومیت ها و محدودیت های آغاز می شود، گفت:بر اساس زیر ساخت های لازم که در سال گذشته ایجاد شد، تشدید محرومیت و محدودیت های اجتماعی برای این افراد لحاظ خواهد شد و ما ماده 10 قانون را در این رابطه اعمال می کنیم.
 
جانشین رئیس وظیفه عمومی ناجا در پایان خاطرنشان کرد:ثبت نام شده های خرید جریمه غیبت به هیچ عنوان مراجعه ای به سازمان وظیفه عمومی نداشته و منتظر دریافت پیامک باشند، چرا که شیوه و نحوه پرداخت از این طریق به آن ها اعلام می شود.

ارسال پیامک برای مشمولان غایب سربازی

ارسال پیامک برای مشمولان غایب سربازی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 188
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 164 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف