نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ازدواج جنجالی ارسطو در پایتخت 3 + تصاویر
بازیگر ، ‌سریال پایتخت 3
در دو سری قبل سریال جذاب پایتخت بخش عمده ای از اتفاقات حول محور خاطرخواه شدن ارسطو می گشت. در سری سوم پایتخت ارسطو ازدواج میکند و ماجرا از شب عروسی او آغاز می شود.

سریال پایتخت 3 به کارگردانی سیروس مقدم در حال  فیلمبرداری و آماده سازی برای نوروز 93 میباشد. در  بخشی از خلاصه داستان ارسطو ازدواج کرده و ماجرا از شب عروسی او آغاز می شود. اما وجه جذاب قضیه اینجاست که در دو سری قبل، بخش عمده ای از اتفاقات حول محور خاطرخواه شدن ارسطو می گشت. در سری اول، ارسطو با سماجت درصدد خواستگاری از گلرخ (سمیرا حسن پور) بود .

لیندا کیانی در سریال پایتخت

در سری دوم هم با حذف این کاراکتر، او عاشق خانم فدوی (لیندا کیانی) می شد. در سری سوم اگر ارسطو متاهل وارد قصه شود، هر چند می تواند همراه همسرش مسبب حوادث و اتفاقات احتمالی تازه ای باشد، اما در هر حال کلی از موقعیت های کمدی ناشی از مجرد بودن او ناگزیر از بین می رود.

سمیرا حسن پور، ریما رامین فر و محسن تنابنده در سریال پایتخت

موقعیت هایی که او را در شرایط خاصی قرار می داد و مجبورش می کرد در برابر سر به سر گذاشتن ها و طعنه های بقیه، به ویژه نقی (محسن تنابنده) از خود دفاع کند. وضعیتی هم که در این حین ایجاد می شد، چنان مضحک و خنده دار از آب درمی آمد تا جزو لحظات مفرح سریال شود.

 

علیرضا خمسه، ریما رامین فر و احمد مهرانفر در سریال پایتخت


گرچه امکان دارد ماجرای جشن ازدواج ارسطو در «پایتخت 3» همان ابتدا بی سر انجام بماند تا در ادامه باز هم تجرد او دستمایه خلق فضاهای کمیک شود. البته یکی از شگردهایی که نویسندگان پایتخت کمتر به آن توجه کرده اند، استفاده از فلاش بک است.

احمد مهرانفر در نقش ارسطو در سریال پایتخت

این تکنیک در کارهای برادران قاسم خانی نمود بیشتری دارد و در «مسیر انحرافی» نیز نمونه های خفیفی از آن کاربرد داشت و به مایه های طنز آنها افزوده بود. شاید اگر ازدواج ارسطو همین اوایل «پایتخت 3» به نتیجه برسد با فلاش بک های جزیی بشود به موقعیت های جالب گذشته او در راه رسیدن به همسرش بهره گرفت.

ازدواج ارسطو ، سریال پایتخت 3

ازدواج جنجالی ارسطو در پایتخت 3 + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 36
برگرفته از بانی فیلم
این مطلب مفید بود ؟ 32 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف