نمناک سرگرمیگوناگون سوار کردن ارواح ژاپنی سرگردان! + تصاویر
ارواح ، کشته شدگان سونامی ژاپن
پس از سونامی 2011 در ژاپن که کشته های بسیاری بر جای گذاشت، صحبت های زیادی در مورد ارواح کشته شدگان می شود، برخی از رانندگان تاکسی در کمال تعجب می گویند که ارواح را سوار کرده اند.
بازدید : 5,001 نفر

رانندگان تاکسی که ارواح مسافرشان هستند

جهان هستی سرشار از موجوداتی نامیرا و دارای آگاهی بنام ارواح است. در ادیان، مکاتب و جریانات باطنی و… به شکل های مختلف بر وجود ارواح و دسته بندی میان آنها تأکید شده است ، گاهی برخی انسان ها صحبت از دیدن یا ارتباط با ارواح می کنند که شاید برای بقیه باورکردنی نباشد. پس از فاجعه ژاپن هم عده ای از رانندگان تاکسی ادعا می کنند که با ارواح در ارتباط بوده اند.

مسافرانی از جنس ارواح سوار بر تاکسی در ژاپن

برخی از رانندگان تاکسی در ژاپن ادعا می کنند پس از سونامی سال 2011 که خرابی بسیاری در این کشور به بار آورد، ارواح را سوار خودرویشان کرده اند. 7 نفر از 100 رانندگانی که با یوکو کادو، دانشجوی جامعه شناسی در توهوکو، مصاحبه داشتند تصدیق کردند که کرایه های خیالی و غیرواقعی به آن ها داده شده است.
خانم کادو به عنوان بخشی از پایان نامه ی تحصیلی اش به مدت یک سال هر هفته برای مصاحبه با رانندگان تاکسی به شهر ساحلی ایشینو ماکی می رفت. او از هر 100 راننده سؤال یکسانی را می پرسید:آیا پس از فاجعه ی 2011 تجربه ای غیرعادی داشته اید؟
بسیاری از رانندگان به او توجهی نمی کردند، برخی حتی بسیار عصبانی می شدند اما 7 نفر پذیرفتند که داستانشان را بگویند.
از میان آن ها یکی از راننده ها داستانی تکان دهنده را شرح داد:تابستان 2011 نزدیکی ایستگاه ایشینو ماکی زنی کهکت به تن داشت سوار تاکسی شد و گفت «لطفاً به ایستگاه میانمیهاما بروید». وقتی راننده به مسافر خاطرنشان کرد که در آن منطقه هیچ چیزی سالم نمانده است، زن با صدایی لرزان از او پرسید « آیا من مرده ام ؟». راننده سریعاً به عقب نگاه کرد اما کسی روی صندلی عقب ننشسته بود.

سوار کردن ارواح ژاپنی سرگردان! + تصاویر

سوار کردن ارواح ژاپنی سرگردان! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 16 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف