نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آخرین وضعیت ارژنگ امیر فضلی پس از جراحی
ارژنگ امیرفضلی ، بازیگر اخراجی ها
ارژنگ امیرفضلی بازیگر سینما و تلوزیون که به خاطر عارضه گوارشی عمل جراحی شده بود امروز از بیمارستان مرخص میشود.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

وضعیت ارژنگ امیرفضلی بعد از عمل جراحی

 
ارژنگ امیر فضلی بازیگر سینما و تلویزیون که در اخراجی ها ایفای نقش کرده است، به دلیل عارضه گوارشی در بیمارستان بستری شده بود.
 
وی یک عمل جراحی موفقیت آمیز را پشت سر گذاشته و حال جسمی اش خوب گزارش شده است.

ارژنگ امیرفضلی بازیگر اخراجی ها گفت:خدا را شکر بعد از عمل جراحی و با هفت روز بستری شدن مشکل بر طرف شده و طبق تشخیص پزشکان امروز مرخص خواهم شد.
ارژنگ امیرفضلی درخصوص شروع بیماری خود گفت:چند روز پیش از سر کار به خانه رفتم و در خواب از شدت درد شدید در ناحیه شکم از خواب بیدار شدم.

ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی بازیگر اخراجی ها

وی ادامه داد:بعد از اینکه درد شروع شد به درمانگاه رفته و مسکن تزریق کردم اما شدت درد آنقدر زیاد بود که متوجه شدم این درد فراتر از درمانگاه است و باید به بیمارستان بروم. به سرعت به بیمارستان لبافی نژاد رفتم و آنجا مرا با آمبولانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل کردند.

بازیگر فیلم اخراجی ها درباره تشخیص پزشکان از بیماری خود تصریح کرد:در اولین معاینه توسط پزشکان بیمارستان، مشخص شد که باید به سرعت برای عمل جراحی آماده شوم. متاسفانه صفرای من طی هفته های گذشته ترشح کرده و این ترشح به پانکراس زده بود. این مدت زمان باعث التهاب، تورم و پارگی پانکراس شده و درد شکم هم از همین موضوع سرچشمه می گرفت.

امیرفضلی با اشاره به شرایط مطلوب جسمی خود در حال حاضر خاطرنشان کرد:خدا را شکر بعد از عمل جراحی و با هفت روز بستری شدن مشکل بر طرف شده و طبق تشخیص پزشکان امروز مرخص خواهم شد. در حال حاضر از وضعیت جسمی خوبی برخوردار هستم و مشکل کاملاً رفع شده است.

آخرین وضعیت ارژنگ امیر فضلی پس از جراحی

آخرین وضعیت ارژنگ امیر فضلی پس از جراحی
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 62
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 61 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف