دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش همسر سابق سجاد عبادی به “ازدواج آزاده نامداری” + عکس
ازدواج آزاده نامداری ، سجاد عبادی
“ازدواج آزاده نامداری” با سجاد عبادی با واکنش تند مهسا آبومگر همسر اول سجاد عبادی همراه بود. مهسا آبومگر صفحه دوم شناسنامه خود را در فضای مجازی منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1394
بازدید : 19,749 نفر

واکنش مهسا آبومگر به ازدواج آزاده نامداری و سجاد عبادی

همسر دوم آزاده نامداری، سجاد عبادی، فرزند رحیم عبادی رییس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان جبهه مشارکت است.
 
سجاد عبادی تنها ١٢ روز پیش از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور همسر اولش را طلاق داده است.
 
پس از این ازدواج باید شاهد رابطه نزدیک تر آزاده نامداری و مهناز افشار باشیم زیرا که همسر این دو رابطه ای نزدیک با یکدیگر داشته و آنطور که گفته می شود هردو مدتی کوتاه پیش از ازدواج دومشان از همسر اول خود طلاق گرفته اند.
 
در ادامه خبر علاوه بر مشاهده تصویر شناسنامه همسر اول سجاد عبادی، مهسا آبومگر، که در صفحه مجازی وی منتشر شده است، نوشته او خطاب به همسر سابقش و آزاده نامداری را می خوانید:

 
صفحه شناسنامه مهسا آبومگر

اینستاگرام مهسا آبومگر همسر سابق سجاد عبادی

 

«آقای سجاد عبادی! گل هایی که هر سه شنبه برایش می بردی از همان گل فروشی می خریدی که برای من هم در این ٣ سال خریدی؟! حرفهایی که سر سفره عقد در گوشش گفتی از جنس همان حرفهایی بود که در این ٣ سال در گوشم زمزمه کردی؟! راستی به او هم گفتی که همیشه دوستش داری؟! مردی که سر قولش نماند مرد نیست، پس حساب من با تو هیچ! خانم نامداری عزیز، بانوی حجاب و اخلاق و عفاف و شکستن حرمت ها؛ من سر زندگی ام بودم که تو آمدی من بودم و تو آمدی او ٢٢ شهریور ٩4 از من جدا شد و تو ماه هاست که از گل های رز سفیدت عکس می گذاری و روزهاست که آینه و شمعدان خانهٔ مشترک جدیدت را به نمایش گذاشته ای حساب تو و خانواده هایی که از هم پاشیدی با خدا پ. ن:خدایا باز من ماندم و تو.»
 
لازم به ذکر است، آزاده نامداری هر سه شنبه تصویر دسته گلی را در صفحه اینستاگرام خود قرار می داد.

ازدواج آزاده نامداری ، واکنش تند مهسا آبومگر به ازدواج سجاد عبادی با آزاده نامداری

برگرفته از تیک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 61 10
برچسب ها :
نظر کاربران
لیلا

لیلا

واقعا نمیدونم به خانم نامداری تبریک بگم یابراش متاسف باشم ماطرفداراش هنوزتوشوک طلاقشیم اونوقت میشنویم که دوباره بایکی دیگه ازدواج کرده امیدوارم چندوقت دیگه عکسی ازچشم کبودش توی صفحه های مجازی پرنشه

پاسخ دادن 11 2
سمیرا

سمیرا

ایشالله مبارک باشه عزیزم.زندگيتوبکن به حرف مردم هم بی توجه باش .خوب شدازاون اعتمادبه نفس جدا شدی .

پاسخ دادن 1 11
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف