نمناک فرهنگ و هنرموسیقی سومین ازدواج ابراهیم تاتلیس در 64 سالگی
ابراهیم تاتلیس ، آخرین ازدواج ابراهیم تاتلیس
ابراهیم تاتلیس خواننده معروف ترکیه در 64 سالگی به این فکر افتاده که برای سومین بار ازدواج کند آن هم با مدیر برنامه هایش.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395

ابراهیم تاتلیس برای سومین بار ازدواج میکند

ابراهیم تاتلیس خواننده سرشناس ترکیه تصمیم دارد بار دیگر ازدواج کند.ازدواج سوم ابراهیم تاتلیس در حال شکل گیری هست و ابراهیم از خوانندگان مشهور و معروف ترکیه ای که مورد سوقصد قرار گرفته بود و به خاطر سیاسی خوانیش شدیدا مورد عتاب گروهک های تروریستی قرار گرفته بود این بار در حال تحویل مجدد برای زندگی خانوادگی هست

پس از اینکه در سال 2011 ابراهیم تاتلیسس مورد حمله افراد مسلح قرار گرفت, مدیر برنامه هایش داملا چاکیجی damla çakıcı در کنارش بود و به بهبود وضعیت وی کمک می کرد.

حالا پس از بهبود یافتن این خواننده, ابراهیم تاتلیسس قصد دارد فعالیت هایش را دوباره آغاز کند و تصمیم گرفته است برای سومین بار نیز ازدواج کند.
ابراهیم تاتلیسس در کنار مدیر برنامه هایش

ابراهیم تاتلیس

ابراهیم تاتلیس و همسر جدیدش

  در کنفرانس خبری که چند روز پیش با حضور ابراهیم تاتلیسس و مدیر برنامه هایش برگزار شد این خواننده عنوان کرد که حدود 7 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده است و وقتی با سوال خبرنگاران از علت این کار مواجه شد گفت که بخاطر عشق! این کار را کرده است.

باید منتظر ماند و دید که آیا ازدواج ابراهیم تاتلیسس و مدیر برنامه هایش صورت می پذیرد یا خیر!

سومین ازدواج ابراهیم تاتلیس در 64 سالگی

سومین ازدواج ابراهیم تاتلیس در 64 سالگی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 34
برگرفته از دانشجو آزاد -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 29 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف