دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه پرونده 30 ساله شکایت بخاطر ازدواج همسر با بازیگر زن
ازدواج ، ازدواج دوم
این زن سالخورده مادر چهار بچه قد و نیم قد بود که یک بازیگر سینما هوویش شد و حالا 25 سال می شود میهمان همیشگی راهروهای دادگاه خانواده است.
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1395
بازدید : 7,367 نفر

ماجرای زن سمجی که بعد از 30 سال پرونده ازدواج همسرش را رها نکرد!

«30 سال می شود دنبال حق و حقوق هستم اما دستانم خالی مانده تا تکلیفم مشخص نشود دست بردار نیستم، شوهرم خیال کرده طلاق بگیرم می روم، از ترسش معلوم نیست کجا قایم شده است.» اینها حرف های باورنکردنی زن سالخورده ای است که با در دست داشتن برگه های دادگاه در راهرو قدم می زد و این سو و آن سو می رفت.

زن 63 ساله که چهره شکسته ای دارد با لرزش روی نیمکت دادگاه خانواده ونک نشست.
وی در شرح جریان زندگی اش گفت:40سال پیش وقتی سر سفره عقد نشستم و به درخواست ازدواج ابوالقاسم جواب بله دادم هرگز گمان نمی کردم روزگارم سیاه شود و همیشه تنها خواهم ماند. بعد از 15 سال زندگی با شوهرم که برج ساز بود و یک شرکت تأسیساتی هم داشت متوجه شدم ابوالقاسم با یکی از زنان بازیگر ازدواج کرده است. باورم نمی شد خانم بازیگر 5 سال است که هوویم است و من بی خبرم. ازدواج دوم، ابوالقاسم را حسابی هوایی کرده بود و دیگر به فکر من و سه پسر و تک دخترمان نبود، او ما را تنها گذاشت و رفت و من با سختی توانستم با ارثیه پدری ام خانه ای بخرم و سرپناهی داشته باشیم. با کارگری بچه هایم را به تنهایی بزرگ کردم تا اینکه چند سال بعد دوباره متوجه شدم شوهرم زن سوم گرفته است اما بعد از مدتی زن شمالی اش نیز بر اثر بیماری کشنده ای درگذشت.


این زن سالخورده ادامه داد:از همان سال ها ابوالقاسم می خواست طلاقم بدهد اما من راضی به طلاق نیستم، او باید همه حق و حقوق و سختی هایی را که در این همه سال کشیدم بپردازد و بعد طلاق می گیرم. بچه هایم هیچ محبتی از پدرشان ندیدند از 14 سالگی پا به پای من کار کرده اند تا زندگی مان را بگذرانیم هر چند که امروز همه فرزندانم تحصیل کرده اند و برای خودشان زندگی و کار موفقی دارند اما هنوز که هنوز است هیچ کداممان سختی ها را فراموش نکرده ایم.
همسرم چند ملک خریده است و به خاطر اینکه هیچ اموالی به ما ندهد با شناسنامه های جعلی سند را به نام زده است. حالا او با زن چهارمش که از وی دو فرزند هم دارد زندگی می کند و از 5 سال قبل که به خاطر نپرداختن مهریه به زندان افتاد دیگر خبری از او ندارم، حالا باز هم به دادگاه آمده ام تا شوهرم را پیدا کنم چرا که او وقتی از زندان به مرخصی رفته است دیگر برنگشته و خبری از او نداریم.

 

پرونده 30 ساله شکایت بخاطر ازدواج همسر با بازیگر زن

پرونده 30 ساله شکایت بخاطر ازدواج همسر با بازیگر زن
410
برگرفته از خبرفارسی/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف