نمناک سرگرمیگوناگون ازدواج دختر هندی با سگ برای شکستن طلسم! + تصاویر
ازدواج با سگ ، ازدواج دختر هندی با سگ
دختر 18 ساله هندی به دلیل باورهای سنتی غلط مسلط بر دین در این کشور به ازدواج با یک سگ ولگرد تن داد.
بازدید : 53,972 نفر

با توجه به این که در کشورهایی مثل هند عده ی زیادی از مردم اعتقادات عجیبی دارند و خرافه پرست هستند , گاها با خبرهای عجیبی از این کشورها مواجه می شویم که برایمان غیر قابل باور و بسیار تعجب آور است.خبر ازدواج دختر 18 ساله هندی با یک سگ ولگرد برای رهایی از طلسم شیاطین و پیدا کردن همسر مورد علاقه اش هم نمونه ای از این اتفاقات عجیب است.

دختر 18 ساله هندی

مانگلی موندا، دختر 18ساله یی که در روستایی به نام جارکلند در ایالت جخند هند زنده گی می کند پس از این که در میان مردم معروف شد که وی نفرین شده است و ازدواجش با هر مردی سبب مرگ وی خواهد شد، با سگ عقد نکاح بست . دختر 18 ساله برای بدست اوردن شانس و پیدا نمودن شاهزاده مورد نظر خود با سگ ولگرد ازدواج نمود.خانواده هندی معتقدند دخترشان مورد نفرین واقع شده و بهترین راه درمان او ازدواج با سگ است.

دختر 18 ساله هندی

ازدواج برای شکستن طلسم

سگ ولگرد همسر دختر هندی

اهالی روستا بر این باورند دختران بهتر است در ابتدا با سگی ازدواج نمایند تا پاک از هر گونه خباثت شده و سپس با مردی ازدواج نمایند و بدین روش زندگی زناشویی خود را با دوام نمایند. مادر مانگلی می گوید هزینه زیادی بابت برپایی مراسم پرداخته ایم. به نظر مردم این بهترین روش برای رهایی از بد شانسی است.

این نوع مراسم عروسی مانند بقیه جشن های عروسی برگزار می گردد. داماد در کنار عروس خانم دراز کشیده تا بدشانسی را از وی دور کرده و طالع خوب را برایش رقم زند. مانگلی موندا می گوید من باور دارم روزی مردی پیدا خواهد شد و از من خواستگاری خواهد نمود. همه دختران ارزو دارند روزی با یک شاهزاده ازدواج نمایند.او از ازدواج با این سگ اصلا راضی نیست اما تسلیم باورهای غلط قبیله خود شده است.

پیش ازین یک دختر 9سالۀ هندی نیز با یک سگ ازدواج کرده بود.

ازدواج دختر هندی با سگ برای شکستن طلسم! + تصاویر

ازدواج دختر هندی با سگ برای شکستن طلسم! + تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 271
برگرفته از قطره -/ م
این مطلب مفید بود ؟ 165 106
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف