نمناک سرگرمیدیدنی ها ازدواج یک مرد با چهار خواهر! + عکس
ازدواج ، ازدواج با چند نفر
ازدواج های سلطنتی همیشه دارای حواشی و سر و صدای زیادی بوده است. مانند پادشاه جوان بوتان که در اقدامی عجیب با 4 خواهر از یک خانواده سرشناس بوتانی ازدواج کرد.
بازدید : 9,270 نفر

ازدواج های غیر معقول در خاندان سلطنتی

جیگمی وانگچوک که لقب جوانترین و پنجمین پادشاه بوتان را در 28 سالگی بدست آورده بود، در سال 1988 با 4 خواهر متعلق به یک خانواده متشخص بوتانی ازدواج کرد!

ازدواج پادشاه بوتان
 
در مراسم ازدواج او که فقط خانواده های مهم و موبدان معابد حضور داشتند، برای اولین کودک او نیز نامی تعیین شد. هم اکنون او صاحب هشت کودک است.
ملکه ویکتوریا و دانیل وستلینگ در سال 2010 با یکدیگر ازدواج کردند. این ازدواج در حالی انجام شد که پدر شاهزاده ویکتوریا ،کارل گوستاو ،صراحتا با این ازدواج مخالف بود و اعلام کرد «داماد او به طبقه اشرافی تعلق ندارد و صرفا مربی ژیمناستیک دختر او بوده است».

به رغم این گفته ها آن ها با یکدیگر ازدواج کردند و در مراسم ازدواج آن ها 1200 نفر شرکت داشتند و 5 میلیون نفر در نقاط مختلف جهان مراسم آن ها را به طور زنده تماشا می کردند.

ازدواج شاهزاده ژاپن، بیشتر به ملودرام فیلم های عاشقانه شباهت دارد. شاهزاده ژاپنی با پشت پا زدن به سنت ها و رسوم خانوادگی خود، در سال 2005 با یوشیکی کورودا- کارمند دولت- ازدواج کرد. موافقت او با این ازدواج به معنای خروج او از خاندان سلطنتی و مبدل شدن او به شهروندی معمولی درجامعه ژاپن بود.

در طول عمر 45 ساله خاندان سلطنتی، یوشیکی اولین کسی بود که دست به چنین اقدامی زد و در سن 36 سالگی- پس از موافقت خانواده با ازدواجش، خانواده را ترک گفت و با فرد مورد علاقه خود ازدواج کرد.

ازدواج یک مرد با چهار خواهر! + عکس

ازدواج یک مرد با چهار خواهر! + عکس
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 23
برگرفته از برنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف