نمناک سرگرمیگوناگون ازدواج زن 61 ساله با پسر 8 ساله برای شادی ارواح! + تصاویر
ازدواج ، ازدواج عجیب
ازدواج زن 61 ساله با پسر 8 ساله ، برای شادی ارواح خبر عجیب دیگری است که بتازگی در رسانه ها پیچیده است این زن ادعا دارد پدربزرگ مرده اش از درون قبر از او خواسته با یک پسر بچه مدرسه ای ازدواج کند.
بازدید : 18,589 نفر

اقدام جنجالی یک زن برای شادی ارواح!

انتشار خبر ازدواج بی شرمانه زن 61 ساله با پسر 8 ساله برای شادی ارواح یکی دیگر از عجیب ترین ازدواج های دنیا است که در فضای مجازی جنجال بپا کرده است پیوندی تآسف بار که در کشورهای غربی روز به روز در حال افزایش بوده و به نوعی رواج پیدا می کند.

ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در رسانه ها صدا کرد شده و روزگار می گذرانند این خبر برای همگان بسیار تعجب آور بود.هلن شابانگو که مادر پنج فرزند است ادعا می کند پدربزرگ مرده اش از درون قبر از او خواسته با یک پسر بچه مدرسه ای ازدواج کند و خانواده اش اصرار دارند که برای دلجویی از روح جدشان به این ازدواج تن دهد.

شادی ارواح

خانم شابانگو و خانواده اش، پسر بچه ای را از اقوام انتخاب و با پرداخت 500 پوند به او مراسمی را در تیشوان آفریقای جنوبی برگزار کردند. آنها پسر بچه را مانند یک داماد لباس پوشاندند و مراسم را کاملا رسمی به پایان رساندند.

اما به رغم ظواهر، ازدواج آنها واقعی نبود و فقط یک آیین بود و از نظر قانونی الزام آور نیست. آنها با هم زندگی نمی کنند و هلن فقط گاهی اوقات سانله ماسیللا را به خانه اش دعوت می کند تا با هم غذا بخورند.به هر حال آنها مانند یک زن و شوهر تازه ازدواج کرده با هم غذا می خورند منتها فرق آنها با زوج های جوان این است که گویی مادر بزرگ شوهر برای او غذا آماده می کند!

سانله ماسیللا، 8 ساله اعتراف می کند از زمانی که عروسی او آغاز شده است احساس یک مرد متاهل را دارد. روز عروسی ام روز بزرگی بود و دقیقا همان چیزی بود که تصورش را می کردم. دوستانم فکر می کنند ازدواج من با یک زن 61 ساله خنده دار است اما من در حال حاضر احساس یک شوهر مناسب را دارم.

او افزود:من به مادرم گفتم که به این ازدواج راضی هستم چراکه واقعا دلم می خواست با هلن ازدواج کنم. من از ازدواج با هلن خوشحال هستم ولی باید به مدرسه بروم و سخت درس بخوانم. وقتی بزرگتر شدم با یک خانم هم سن خودم ازدواج می کنم.

مادر 46 ساله سانله گفت:من معتقدم این مراسم اشتباه نبوده و روح اجدادمان را خوشحال کرده ایم.او گفت:این اولین بار است که در خانواده ما چنین اتفاقی می افتد. من مشکلی با این ازدواج ندارم زیرا می دانم که آن چیزی است که اجدادمان خواسته و با این کار روح آنها خوشحال خواهد شد.

ازدواج زن 61 ساله با پسر 8 ساله برای شادی ارواح! + تصاویر

ازدواج زن 61 ساله با پسر 8 ساله برای شادی ارواح! + تصاویر
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 38
برگرفته از برنا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 17 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف