نمناک فرهنگ و هنرموسیقی بنیامین بهادری ازدواج با بهاره افشاری را به شدت تکذیب کرد + عکس
ازدواج بنیامین بهادری ، ازدواج بنیامین بهادری با بهاره افشاری
حضور بنیامین بهادری و همسر جدیدش آخرین مهمانان خندوانه تیتری بود که یکی از خبرگزاری ها امروز صبح منتشر کرده بود که با واکنش شدید بنیامین همراه بود. پیچ منتسب به بنیامین بهادری خبر “ازدواج بنیامین بهادری” با بهاره افشاری را به شدت تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1394

شایعه ازدواج بنیامین بهادری 

خبر ازدواج مجدد بنیامین بهادری با بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون به یکی از اخبار داغ این روزها در فضای مجازی تبدیل شد.اما خواننده مشهور کشورمان با انتشار عکس زیر ،این خبر را تکذیب کرد و نوشت:

آقای تسنیم (!) شما دیگه چرا ؟ # مگه تو هم از این سایت های زردی ؟ # ما فکر می کردیم شما یه فرقی با بقیه می کنی (حداقل در مورد صحت اخباری که منتشر می کنی!!) # حالا خودت بگو این دروغ آیا انسانیه یا دینی ؟؟ # مرگ بر شایعه

شایعه ازدواج بنیامین بهادری

تکذیب ازدواج بنیامین بهادری

تکذیب خبر ازدواج از سوی مدیر برنامه بنیامین بهادری

سلیم احمدی – مدیر برنامه های این خواننده ی پاپ – با تکذیب این خبر به خبرنگار خبرامروز، گفت:چند ساعت پیش خبری مبنی بر «ازدواج بهاره افشاری با بنیامین بهادری» منتشر و اعلام شد که او قرار است با همسر جدیدش در برنامه ی «خندوانه» حضور یابد؛ خبر از دواج این دو هنرمند به هیچ وجه صحت ندارد.

ازدواج بنیامین بهادری ، تکذیب شدید ازدواج بنیامین بهادری و بهاره افشاری

بنیامین بهادری ازدواج با بهاره افشاری را به شدت تکذیب کرد + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 227
برگرفته از صفحه اجتماعی بنیامین بهادری-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 206 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف