ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی + تکذیبیه

تاریخ انتشار : 22 مهر 1392کد مطلب : 4570زمان مطالعه : 2 دقیقه
شایعه ازدواج دو بازیگر نوجوان و مشهور سینما و تلویزیون ایران امروز بر روی سایت ها قرار گرفت. بیوگرافی ترلان پروانه و ارسلان قاسمی را در ادامه در سایت نمناک می خوانید.

بیوگرافی ارسلان قاسمی : ارسلان قاسمی متولد 1 خرداد 1374 در تهران می باشد. او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده است. قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. فیلم برداری این سریال از سال 1382 آغاز شد. او در فیلم جعبه موسیقی (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به عهده داشت.

بیوگرافی ترلان پروانه :
ترلان پروانه بازیگر و نوجوان ایرانی متولد 18 تیر ماه 1377 است. در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از 61 کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده است.او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم "آهوی پیشونی سفید" برنده "پروانه زرین" به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال 1391)

ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

این خبر از سوی خانواده ترلان پروانه تکذیب شد.

جهت مشاهده تکذیبیه خبر لطفا بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.

تکذیب خبر ازدواج دو بازیگر نوجوان

ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی + تکذیبیه

3.22985
این مطلب مفید بود ؟19381047
برگرفته از namehnews.ir
وبگردی