نمناک اخبارجامعه ماجرای ازدواج خواهر و برادر در یک روستا!
ازدواج ، ازدواج های عجیب
خانواده ای در یکی از روستاهای دورافتاده استرالیا زندگی می کند که حاصل چهار نسل زنای با محارم است. پدر بزرگ و مادر بزرگ چهار نسل پیش در این خانواده که خود خواهر و برادر بوده اند، برای گسترش خانواده وافزایش نفرات، فرزندان خود را به زنا با یکدیگر تشویق می کردند.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395

ماجرای عجیب از خواهری که با برادرش ازدواج می کند!

اینجور روابط کثیف در مذهب اسلام ممنوع و حرام میباشد. حال علت حرام بودنش را در اینجا خواهید دانست.

پلیس استرالیا به تمام اعضای خانواده ای که حاصل 4 نسل زنای با محارم است، دستور داده آزمایش DNA انجام دهند.

ازدواج های عجیب

خانواده ای در یکی از روستاهای دورافتاده این کشور زندگی می کند که حاصل چهار نسل زنای با محارم است. گفته می شود پدر بزرگ و مادر بزرگ چهار نسل پیش در این خانواده که خود خواهر و برادر بوده اند، برای گسترش خانواده وافزایش نفرات، فرزندان خود را به زنا با یکدیگر تشویق می کردند.

بنابر گزارش ماموران پلیس استرالیا، تعداد زیادی از افراد این خانواده مبتلا به بیماری های ژنتیکی و مادرزادی همچون نابینایی و انواع معلولیت های ذهنی و جسمی هستند. پس از افشای این موضوع، پلیس از همه اعضای خانواده بزرگ “کولت” درخواست کرده است برای انجام آزمایش DNA به مرکز تشخیص هویت پلیس مراجعه کنند، اما تا کنون فقط 2 نفر حاضر به این کار شده اند.

گفته می شود کودکان این خانواده در شرایط بسیار بدی زندگی می کنند و از تغذیه و بهداشت مناسبی برخوردار نیستند. پلیس تاکنون چندین عضو معلول و بیمار از این خانواده را به بیمارستان و مراکز نگهداری از معلولان انتقال داده است.

خانواده کولت بزرگ ترین مورد زنای جمعی در طول تاریخ استرالیا محسوب می شود و جنجال زیادی میان مسئولین دفاع از حقوق شهروندان استرالیا به راه انداخته است.

ماجرای ازدواج خواهر و برادر در یک روستا!

ماجرای ازدواج خواهر و برادر در یک روستا!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 57
برگرفته از برنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 43 14
نظر کاربران
در جستجوی بصیرت

در جستجوی بصیرت

درود بر ادیان آسمانی(تحریف نشده) مخصوصا اسلام و قوانین انسانی آن که تمامی نیازهای معقول بشر را در نظر گرفته و به جهت ضررهای بزرگی که بعضی از کارها به جسم و روح وارد می کنند ، آن کارها را حرام اعلام کرده است. به امید روزی که همه انسانها به جهت تضمین رشد و تکامل انسانی خود، به اوامر و نواهی مترقی الهی ، عمل کنند تا ضرر نکنند.

پاسخ دادن 41 8
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف