نمناک اخبارسیاست داعشی ها برای ازدواج با این دختران پاداش می گیرند! +سند
ازدواج داعشی ها ، داعش
سندهایی از ازدواج داعشی ها با شرایط غیر قانونی کشف شده است که برای گرفتن پاداش دست به این اقدام شرم آور می زدند.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395

ازدواج داعشی ها برای پاداش

نیروهای مسلح عراق در مناطق آزاد شده استان الانبار به اسنادی درباره ازدواج شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ دست یافته اند که هدف آنها دریافت پاداش بیشتر بوده است.یک منبع نظامی عراقی گفت که در عقد نامه های پیدا شده در شهرستان خلدیه که سال 2015 تنظیم شده است، اطلاعاتی درباره همسران داعشی ها و نوزادان متولد شده حاصل از آنها وجود دارد.

ازدواج داعشی ها

سند ازدواج و پاداش داعشی ها با دختران نوجوان

خبرگزاری روسی اسپوتنیک روز پنجشنبه در این باره نوشت:با توجه به این اسناد، معلوم می شود که داعشی ها برای دریافت پول با دختران نابالغ ازدواج کرده و فرزنددار می شدند، زیرا برای هر ازدواج از این نوع 45 هزار دینار عراقی (37 دلار) و برای تولد هر نوزاد 15 هزار دینار (12 دلار) پاداش از اداره های مالی داعش می گرفتند.

یک منبع در ارتش عراق به اسپوتنیک گفته است:پیش از بروز مشکلات اقتصادی برای داعش، اعضای این گروه تروریستی برای ازدواج با دختران نابالغ و در نتیجه گرفتن پول زیادتر حتی با هم مسابقه می دادند، اما پس از شکست های نظامی داعش پرداخت چنین پاداش هایی قطع شد.

یکی از ساکنان شهر موصل عراق نیز به اسپوتنیک گفته که بیش از شش ماه است، داعش هیچ کدام از وجوه وعده داده شده را نمی دهد و همچنین پرداخت پاداش به تروریست ها را قطع کرده است.

داعشی ها برای ازدواج با این دختران پاداش می گیرند! +سند

داعشی ها برای ازدواج با این دختران پاداش می گیرند! +سند
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف