نمناک اخبارسیاست ازدواج داعشی ها با دختران نابالغ + اسناد
ازدواج داعش ، داعش
نیروهای عراقی در مناطق آزاد شده استان الانبار اسناد مربوط به ازدواج اعضای گروه تروریستی داعش با دختران نوجوان پیدا کردند ازدواج و بچه دار شدن داعشی ها با پاداش همراه بوده است.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395

ازدواج داعشی ها با دختران نوجوان 

نیروهای عراقی در مناطق آزاد شده استان الانبار اسناد مربوط به ازدواج اعضای گروه تروریستی داعش با دختران نوجوان پیدا کردند.این اسناد و عقد نامه ها در شهر خلدیه کشف شد که در سال 2015 میلادی تنظیم شده است و اطلاعاتی درخصوص همسران عناصر داعش و کودکان آنها دارد. با نگاهی به این اسناد روشن می شود که عناصر داعش نه تنها به علت باورهای نادرست و غیراخلاقی خود بلکه به خاطر پول با دختران نوجوان ازدواج کرده اند.
به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، هریک از عناصر داعش برای ازدواج با دختران نوجوان 45 هزار دینار عراقی (37 دلار) و برای به دنیا آمدن هر بچه 15 هزار دینار عراقی (12 دلار) از سرکردگان خود پاداش دریافت می کند.
یک منبع در ارتش عراق گفت:این عقدنامه ها بعد از آزاد سازی شهر خلدیه در کارت های حافظه پیدا شد. پیشتر عناصر داعش برای ازدواج با دختران نوجوان و گرفتن پول بیشتر با یکدیگر به مسابقه می پرداختند ولی درپی بحران اقتصادی داعش و شکست های نظامی این گروه، پرداخت اینگونه پاداش ها قطع شد.
یکی از ساکنان شهر موصل عراق گفت:زنان داعش از بیش از شش ماه پیش وجوه وعده داده شده را دریافت نکرده اند و پرداخت پاداش به عناصر داعش نیز قطع شده است.

تصاویر مربوط به کشف سند ازدواج عناصر داعش با دختران کم سن و سال

ازدواج داعش

ازدواج داعش

ازدواج داعش

ازدواج داعش

اسناد و عقدنامه های مربوط به ازدواج داعشی ها با دختران نوجوان 

ازدواج داعشی ها با دختران نابالغ + اسناد

ازدواج داعشی ها با دختران نابالغ + اسناد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از شهید نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف