نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ازدواج دختر اکبر عبدی با یک پرسپولیسی
اکبر عبدی ، ازدواج دختر اکبر عبدی
طناز طباطبایی دختر اکبر عبدی خواستگاری پرسپولیسی دارد اما اکبر عبدی استقلالی است و مخالف سرسخت این ازدواج می باشد. سریال شاه گوش تازه ترین کار اکبر عبدی است.
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392

در حالی که داوود میرباقری کار ساخت تازه ترین سریالش را با کمترین حاشیه خبری آغاز کرده اما هفته نامه «وصف صبا» در گزارشی خط کلی داستان این مجموعه را ارائه کرده است.

ساخت این سریال از اول تیرماه با بازی فرهاد اصلانی آغاز شد و قرار است این سریال در 26 قسمت 60 دقیقه ای از اواخر شهریور به تدریج روانه بازار شبکه خانگی شود.
 

بازیگران سریال شش گوش:
فرهاد اصلانی، اکبر عبدی، حمیدرضا آذرنگ، مرجان گلچین، طناز طباطبایی، احمد مهارن فر، شهرام حقیقت دوست، علیرضا جعفری، محسن تنابنده و مصطفی طاری 

چهره پردازی کار را هم عبدا.. اسکندری انجام خواهد داد. مدیر فیلمبرداری کار هم عظیم جوانروح است.
 

خلاصه داستان سریال شاه گوش این است که:
اکبر عبدی کله پزی است که عشق اش به استقلال را با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی کند.. او دختری دارد با بازی طناز طباطبایی که دخترش خواستگاری پرسپولیسی دارد و همین تعلق رنگی است که با مخالفت پدر روبرو می شود. نقش پسرک خواستگار را حامد میرباقری فرزند پسر داوود بازی می کند.
در ادامه یک تصادف منجر به فوت باعث بازگشایی پرونده یک قتل می شود؛ کله پز داستان حین عبور از عرض خیابان با پژوی سبزرنگی تصادف کرده و در پی این تصادف می میرد! تنها شاهد اتفاق مردی است تک چشم که فقط رنگ و نوع ماشین را تشخیص داده است. این طوری است که تمامی پژوهای سبزرنگ داخل شهر فراخوانده می شوند و این چنین است که داستان وارد فاز کلانتری می شود؛ افسر تحقیق پرونده هم فرهاد اصلانی است! احمد مهرانفر هم سرباز کلانتری است.
از اینجا به بعد است که هر کدام از قسمتهای سریال به بازجویی از یکی از مظنونین اختصاص می یابد و  جالب اینجاست که پسرک خواستگار هم به عنوان یکی از مظنونین تحت بازجویی افسر تحقیق قرار می گیرد؛ افسری که گوشهای تیزی دارد و همین عاملی است بر موفقیت نهایی او.

ازدواج دختر اکبر عبدی با یک پرسپولیسی

ازدواج دختر اکبر عبدی با یک پرسپولیسی
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 97
برگرفته از ofoghnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 26 71
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف