نمناک اخبارجامعه ازدواج پنهانی دختر جوان با پیرمرد 50 ساله
ازدواج با پیرمرد ، ازدواج
راز ازدواج مخفیانه یک دختر جوان با پیرمردی که در حدود 9 سال از مادرش بزرگتر است بعد از 6 سال برملا شد. این رابطه که برای ادامه یافتنش شک و شبهه های زیادی به همراه دارد از نظر این زوج بدون مشکل بیان شده است.
تاریخ انتشار : 11 تیر 1394

 ازدواج دختر 17 ساله با پیرمرد 50 ساله والدین این دختر را شکه کرد.

این رابطه ای است که هرکسی به ادامه یافتن آن شک میکند. اما این دختر امسال ششمین سالگرد ازدواجش را جشن میگیرد. او طی یک مراسم مخفیانه و در سن 17 سالگی با این مرد 50 ساله ازدواج کرد.

ازدواج با پیرمرد

کی لی اکنون 23 ساله است. و زمانی که با فیلیپ که سابقه دو ازدواج ناموفق داشت ازدواج کرد 17 ساله بود. این دختر نوجوان زمانی که مخالفت خانواده اش را با این ازدواج دیده است یک روز تعطیل که والدینش خانه نبودند وسایلش را برداشته و با فیلیپ فرار میکند. آنها در یک دفتر ثبت ازدواج قانونا ازدواج کرده و زندگی شان را شروع میکنند.

این مرد که اکنون 55 ساله است دختری دارد که از کی لی بزرگتر است و اکنون در حال نوه دار شدن است. این زوج بعد از 6 سال هنوز عاشقانه یکدیگر را دوست دارند. کی میگوید بعد از این مدت مادرم تازه دامادی که 9 سال از خودش بزرگتر است را پذیرفته است اما پدرم هنوز با من رابطه ای ندارد.

ازدواج دختر جوان با پیرمرد

 

او میگوید همه دوستانش به خاطر این رابطه وی را طرد کرده اند اما برای او آنچه اهمیت دارد زندگی اش است. این زوج راز زنده ماندن عشقشان علی رغم تفاوت سن 32 ساله تفاهم  و گذشت میدانند. 

ازدواج با پیرمرد ، ازدواج پنهانی دختر جوان با پیرمرد 50 ساله

ازدواج پنهانی دختر جوان با پیرمرد 50 ساله
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 265
برگرفته از پارس ناز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 176 89
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف