ازدواج دو کودک
بازهم خبر از مراسم ازدواجی واکنش برانگیز کودکان اما این بار ازواج خواهر و برادر دوقلو آن هم با تدارکاتی مجلل که توسط والدین شان برگزار شده بود.

مراسم مجلل ازدواج برای خواهر و برادر دوقلو در تایلند

تصاویر به خوبی گویای اصل ماجرا است ، ماجرای ازدواج دوقلوهای 6 ساله ی خانواده ای تایلندی با ریخت و پاش فراوان. همانطور که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند والیدن دوقلوها، اجازه دادند طی مراسمی ازدواج کنند به این دلیل که آنها معتقدند که فرزندانشان پیش از تولد عاشق هم بوده اند و باید به عشق اول خود برسند.
فیلم ها نشان می دهد خانواده و دوستان در جشن و مراسم بودایی در تایلند که به نظر می رسد هزاران پوند هزینه داشته شرکت کرده و از این ماجرا خوشحال هستند ؛ گزارش ها حاکی از آن است که "گیتار" و خواهرش "کیوی" هر دو 6 ساله، یک مراسم ازدواج و مهمانی پر زرق و برق در تایلند داشتند که هزینه آن برابر با هزاران پوند بود. اعضای خانواده، دوستان، و همسایگان برای نشان دادن حمایت خود آمدند و در این مراسم شرکت کردند.
 ازدواج خواهر و برادر دوقلو در تایلند

مراسم ازدواج خواهر و برادر دوقلو در تایلند

در طول مراسم سنتی، یک راهپیمایی خیابانی و یک بازی برگزار شد که گفته می شود در آن پسر باید از نه دروازه عبور می کرد تا خواسته خواهر دوقلویش را برآورده کند. طبق قراردادی که بسته شد "گیتار" باید به مبلغ قابل توجهی پول و طلا برای بدست اوردن رضایت خواهرش قبل از ازدواج پرداخت کند. براساس گزارش ها، برخی از بودایی ها معتقدند که دوقلوهای دختر و پسر باید طی چنین مراسمی ازدواج نمادین باهم داشته باشند تا به عشق اولشان یعنی همیدگر برسند ولی اگر آن ها به سرعت ازدواج نکنند، ممکن است در آینده شانس بدی داشته باشند و دچار بدشانسی شوند.
یکی از حاضرین در این مراسم در مورد اعتقاد باستان به دیلی میل گفت:" ما باید یک عروسی برای دو قلوها به عنوان راه حلی برای مسائل پیش از تولد آن ها ترتیب دهیم. اگر آن ها به صورت نمادین ازدواج کرده و متاهل باشند، زندگی سالم و موفقی خواهند داشت و مریض نخواهند شد.
ازدواج خواهر و برادر دوقلو

خواهر و برادر دوقلویی که با هم ازدواج کردند 

یکی از کاربران با دیدن این تصاویر نوشت :باخواندن این نوع اخبار و دیدن تصاویری که به هیچ وجه خوشایند نیست نمیتوان واقعا احساس و نظر واقعی خود را به شدت ناپسند بودن آن تنها در یک کلام ابراز کرد.

ازدواج جنجالی دو کودک 6 ساله دوقلو باهم !! + تصاویر

1.414
این مطلب مفید بود ؟410
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی