نمناک سرگرمیگوناگون ازدواج آقای دکتر با 57 زن! + عکس
ازدواج ، ازدواج زیاد
بتازگی ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در آن، یک دکتر عربستانی درباره 57 ازدواج خود که در طول 40 سال انجام شده، توضیح می دهد.

ماجرای ازدواج دکتر عرب با 57 زن!

دکتر عرف در کلیپی از طولانی ترین ازدواج 32 ساله خود تا کوتاه ترین آن که نیم ساعت بوده پرده برداشت !

ویدیویی را منتشر کردند که در آن، یک دکتر عربستانی درباره 57 ازدواج خود که در طول 40 سال انجام شده، توضیح می دهد.

این تبعه سعودی در پاسخ به نخستین سوال درباره "کوتاه"ترین ازدواج خود، مدت آن را تنها "نیم ساعت" ذکر می کند و طولانی ترین ازدواج خود را هم 32 ساله اعلام می کند.

وی در این ویدیو توضیح می دهد که اسامی تمام "همسران" خود را به خاطر دارد و اغلب آنها از اتباع کشورهای بیگانه بوده اند.

ازدواج زیاد با زنان عرب

این اعتراف از سوی یک فرد تحصیلکرده عربستانی در حالی صورت می گیرد که در اغلب کشورهای جهان، برملا شدن چنین اقدامی مجازات های سنگین در پی دارد.

از سوی دیگر، در حالی که اهل سنت با پیروی از نهیِ خلیفه دوم، ازدواج موقت (با رعایت همۀ شرایط و ضرورت ها) را حرام می دانند، این "دکتر" عربستانی با افتخار و لبخند، اعتراف می کند که کوتاه ترین ازدواجش تنها نیم ساعت به طول انجامیده؛ بدین معنا که پس از نیم ساعت، یکی از 57 همسرش را "طلاق" داده؛ در حالی که در ازدواج موقت، چیزی به عنوان "طلاق" و آثار سوء آن بر ذهن و فکر زن وجود ندارد.

در شرایطی که هیچ یک از مدعیان "دموکراسی" و "حقوق بشر"، از جمله آمریکا و انگلیس، عربستان را ناقض حقوق بشر نمی دانند و وقیحانه، حتی نماینده سعودی را به ریاست کمیته حقوق بشر سازمان ملل هم می رسانند، سران آل سعود در یمن و سوریه و بحرین و عراق، به حمایت از تروریست های گروهکی و دولتی مشغولند و اتباع این کشورها هم کارگران خارجی و داخلی و زنان و کودکان خود را تحت استثمار گرفته اند و با افتخار در برابر دوربین از آن سخن می گویند.

ازدواج آقای دکتر با 57 زن! + عکس

ازدواج آقای دکتر با 57 زن! + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از برنا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف