نمناک سرگرمیدیدنی ها ازدواج رمانتیک در آی سی یو بیمارستان! + تصاویر
ازدواج ، ازدواج رمانتیک
برگزاری مراسم ازدواج دو همکلاسی در بخش آی سی یو بیمارستان که یکی از آنها به سرطان استخوان مبتلا بود یکی از رمانتیک ترین عروسی های چند وقت اخیر است که ماجرای آن را در ادامه می خوانید.
بازدید : 5,160 نفر

مراسم ازدواج یک زوج در بیمارستان

باز هم در اتفاقی مبارک و خوشایند ازدواجی دیگر از جنس خوشبختی برای زوجی خاص رقم خورد ،برگزاری مراسم ازدواج دو همکلاسی در بخش آی سی یو بیمارستان که یکی از آنها به سرطان استخوان مبتلا بود یکی از رمانتیک ترین عروسی های چند وقت اخیر است که ماجرای آن را در ادامه می خوانید.

دو همکلاسی که یکی از آنها به سرطان استخوان مبتلا و در بخش آی سی یو بستری بود در بیمارستان با یکدیگر ازدواج کردند.

ازدواج در بیمارستان

سوییفت مایر و اَبی رایکر هر دو 18 سال دارند. آنها دو سال آخر دبیرستان را با هم همکلاس بودند و به تازگی فارغ التحصیل شده اند. مدتی پیش سوییفت متوجه بیماری سرطان استخوان خود شد و به ناچار برای انجام مراحل درمان در بیمارستان بستری شد.

ازدواج در بیمارستان

آنها از دوران دبیرستان به هم علاقه داشتند تا اینکه این بیماری برای سوییفت پیش آمد. اَبی در دوران درمان مرتب به سوییفت سر می زد و به عیادتش می‎رفت تا اینکه سوییفت از او خواستگاری کرد و به وی پیشنهاد ازدواج داد.

ازدواج در بیمارستان

آنها تصمیم گرفتند به خاطر شرایط سوییفت مراسم ازدواجشان را در بیمارستان برگزار کنند. برای همین کارکنان بیمارستان اتاق سوییفت را تزیین کردند. آنها حتی برای دوستانشان کارت دعوت فرستادند اما از آنها خواستند که به بیمارستان نیایند. روز عروسی برخی از مهمانها بیرون بیمارستان جمع شدند و برخی از طریق facebook live مراسم را مستقیم تماشا کردند.

ازدواج در بیمارستان

ازدواج رمانتیک در آی سی یو بیمارستان! + تصاویر

ازدواج رمانتیک در آی سی یو بیمارستان! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف