سحر ولد بیگی و همسرش

ماجرای ازدواج سحر ولد بیگی و نیما فلاح + عکس

تاریخ انتشار : 6 آذر 1392کد مطلب : 5044تعداد نظرات : 14 نظر
سحر ولد بیگی و نیما فلاحی هر دو از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون میباشند که 10سالی است از زندگی مشترکشان میگذرد . در ادامه ماجرای جالب ازدواج این زوج بازیگر را بخوانید.

نیما فلاح متولد 1351 تهران یک بازیگر ایرانی تلویزیون و سینما است و دارای مدرک کارشناسی گرافیک مطبوعاتی است . او بازی در تلویزیون را با نقش دستیار درک در مجموعه طنز ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری آغاز کرد.

سحر ولدبیگی متولد 1356، تهران بازیگر ایرانی تلویزیون و دارای مدرک دیپلم اداری بازرگانی از هنرستان شهید مدرس است. سحر ولدبیگی با سریال دختران شناخته شد.

سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح در پاییز

سحر ولدبیگی و نیما فلاح دو بازیگر سینما و تلویزیون، 10 سالی است که زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند.  در ادامه شما را به خواندن گفتگوی این زوج هنرمند درباره ماجرای ازدواجشان دعوت می کنیم.

در آن سریال می گفتند ازدواج کنید
این موضوع به زمانی بازمی گردد که ما در مجموعه رستوران خانوادگی با هم کار می کردیم. به مرور زمان نوع نگاه ما به یکدیگر تغییر کرد و بیشتر همدیگر را زیر نظر گرفتیم. در آن کار نقش مقابل هم بودیم که در سریال همه خانواده تلاش می کردند تا با هم ازدواج کنیم ولی ما نمی پذیرفتیم.
جالب اینجاست که بعد از آن سریال این اتفاق به صورت واقعی افتاد و در 1/4/82 یعنی درست در روز تولدم با هم ازدواج کردیم. البته من و نیما اصراری نداشتیم که حتما جشن عروسی برگزار کنیم شاید در دوران بازیگری این اتفاق به صورت نمایشی بارها برای ما افتاده بود و این موضوع دیگر برای ما جذابیتی نداشت.
به نظرم در مراسم عروسی به تنها کسی که خوش نمی گذرد خود عروس و داماد است. برای همین خانواده ما نیز با این خواسته ما کنار آمدند و با یک مهمانی بسیار ساده خانوادگی زندگی مشترکمان را آغاز کردیم.

سحر ولدبیگی در کنار همسرش در حال خوردن گوجه سبز

مراسم ازدواج نگرفتیم
هر دوی ما اصلا اصراری برای گرفتن جشن ازدواج نداشتیم. با اینکه خانواده هایمان تلاش می کردند تا ما را برای گرفتن عروسی متقاعد کنند ولی اصلا دلمان نمی خواست برای خودمان دغدغه درست کنیم. شما هر چقدر هم که برای مراسم خود برنامه ریزی کنید، باز هم استرس و اضطراب مراسم را دارید که همه چیز درست برگزار شود به کسی بد نگذرد و مهمانان خاطره خوبی داشته باشند. در واقع مراسم عروسی به همه خوش می گذرد به جز عروس و داماد. ما اصلا این استرس را دوست نداشتیم و دنبال آرامش بودیم. هر دوی ما به اندازه کافی در فیلم ها و سریال های لباس عروس و دامادی پوشیده بودیم و دیگر برایمان جذابیتی نداشت. برای همین تصمیم گرفتیم بی سروصدا برویم سر زندگی مان! بعد از مراسم عقدمان یک شام ساده با خانواده هایمان خوردیم و بعد هم رفتیم به خانه مان! به همین راحتی ...

نیما فلاح و همسرش در حال آشپزی

بزرگترین نقطه مشترک ما
فکر می کنم صداقت بزرگترین نقطه مشترک ماست. هر دوی ما با یکدیگر صادق هستیم، چیزی را از هم پنهان نمی کنیم و به هم دروغ نمی گوییم. البته به جز صداقت، درک متقابل هم هست، ما همدیگر را به خوبی می فهمیم. به نظر من بعد از این نکته ها، محبت هم نکته ای اساسی است. اگر در زندگی مشترک صداقت و درک متقابل باشد، اما محبت وجود نداشته باشد، پایه های زندگی سست می شود، چون محبت به زندگی رنگ و بو می دهد.

نیمه گمشده من
ولدبیگی می گوید:به نظر من مهمترین اتفاق در ازدواج ما تفاهم بوده و هست. چون هر دو در یک حرفه فعالیت می کنیم به راحتی مشکلات کاری یکدیگر را درک می کنیم، در صورتی که اگر یکی از ما در این حرفه فعالیت نداشت شاید قدری این درک کردن سخت تر می شد؛ اما در حال حاضر هر دوی ما با این روند کار آشنایی کامل داریم و فکر می کنم در زندگی مشترک امر بسیار مهمی است، چرا که شاید به خاطر این کار شب ها دیر به منزل برویم و یا در شهرستان ها بازی داشته باشیم و از این قبیل مسائل ... هیچ وقت ندیده ام که نیما خیلی زود عصبانی شود. من دیر عصبانی می شوم اما اگر بشوم خیلی بد عصبانی می شوم. تا به حال با یکدیگر دعوا نکرده ایم.

نیما فلاح در کنار همسرش

نیما در نگاه سحر و سحر در نگاه نیما
سحر:نیما بسیار بسیار صبور است و به هیچ عنوان نمی تواند بی اهمیت بودن به زندگی را تحمل کند. نیما دست فرمان بسیار خوبی دارد و در ضمن آشپز قهاری هم هست.
نیما:سحر شخصیت بسیار شادابی دارد و بسیار هم احساسی است. گاهی اوقات احساس او بر منطقش غلبه می کند و من در این مورد به او انتقاد می کنم. سحر آشپزی ماهر است و در آشپزی جادو می کند.

ماجرای ازدواج سحر ولد بیگی و نیما فلاح + عکس

4.4864
این مطلب مفید بود ؟76698
برگرفته از bartarinha.ir
14 نظر به ثبت رسیده است
آناهیتا1395-01-03
چه زوج متناسبی امید وارم به زودی خداوند به شما فرزندی صالح عنایت بفرمایید و شیرینی زندگی تان بیشتر و بیشتر شود .با احترام
523
میلاد1395-01-16
واقعا شما نمونه یک زوج دوست داشتنی هستید انشاا.. همیشه کنار هم خوش باشید .و در ضمن به پیام های ناخوشاینده بقیه هم اهمیت ندید .
355
آناهیتا1395-01-10
خیلی بهم میاین...خوشبخت باشین همیشه .آمیین
356
سهیلا1395-02-24
حالا این منفی هایعنی چه؟یعنی خوشبخت نباشن وفرزند صالح خدابهشون نده ازدعای گربه سیاه بارون نمیاد خداشفاتون بده .
3013
آزاده1395-04-10
پرستوی عزیزم بادیدن اشکهایت منم باهات گریه کردم چون منم نمونش دیدم ودرکت میکنم خدارحمت کنه پدر خوبت
65
فاطمه1395-04-25
انشاالله خوشبخت باشن وخدا بچه ای صالح وسالم عطا کند امین التماس دعا
143
مهدی1395-11-23
انشاالله
43
سما1396-08-16
سلام . امیدوارم پایدار باشه و همینطور خوشبخت تا اخر عمر زندگی کنید و ثمره زندگی تون رو ببینید .. واقعا کاشکی همه جوونا مثل شما فکر کنند و انقدر ب فکر مسائل سطحی و مادی نباشند و تفاهم و سازش رو اولویت قرار بدهند اونوقت دیگه انقدر راحت از هم طلاق نمیگیرن ..
23
لیلا 1395-04-30
خیلی هردوتون دوست داشتنی هستین امیدوارم سالهای سال همینطور با تفاهم و عشق با هم زندگی کنین و رکوردسالگرد ازدواج زوج هنرمند گینس رو بشکنین و به همه آرزوهاتون برسین آمییین
143
شمس 1395-06-31
لذت میبرم وقتی می بینم دوتا جوان اینقدر همدیگر را درک میکنن ودر کنار هم احساس خوشبختی ا میدوارم همه جوانها شاد وخوش باشن زندگی شما یه بچه کم داره که با آمدنش کاملتر مشه انشالله
85
مهدی1395-11-23
این زوج هنری خوبی میشوند
41
مژده1397-01-04
خوشبخت باشین آ مین
13
پریناز1397-01-24
باسلام من خانم ولد بیگی رو خیلی دوست دارم و لذت می برم در کنار همسر مهربونشون می بینم امید وارم با یه فرشته کوچولو عشقشون کامل تر بشه الهی امین
50
پرنیان1397-06-21
من سحر رو خیلی دوست دارم . هن هودش هم همسرش که توی سریال باغ سرهنگ عالی بودن خانم سحر واقعا خیلی باحال بازی میکرد توی این سریال . پیشنهاد میکنم این سریال رو ببینید
10
وبگردی