نمناک ورزشفوتبال ازدواج سردار آزمون به توصیه مربی!
ازدواج سردار آزمون ، همسر سردار آزمون
ازدواج سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به توصیه مربیان و مدیران باشگاه روبین کازان قبل از حضور در رقابت های جام ملت های آسیا 2015 صورت گرفته بود.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1393

سردار آزمون مهاجم جوان و آینده دار تیم ملی فوتبال ایران که نگاه های زیادی را به خود جلب کرده، در یک اقدام جالب و البته حرفه ای ازدواج کرد.
ماجرا از آنجا شروع شد که مدیران و مربیان باشگاه روبین کازان روسیه به پدر سردار توصیه کرده بودند هر چه زودتر شرایط ازدواج او را مهیا کنند تا این مهاجم جوان تنها تمرکزش روی فوتبال باشد و دچار مسائل حاشیه ای که اطراف فوتبالیست ها وجود دارد، نشود.
خلیل آزمون پدر سردار که خودش ورزشکار بوده و هم اکنون هم مربی والیبال است به توصیه درست و حرفه ای مدیران و مربیان باشگاه روبین کازان گوش کرده و شرایط ازدواج سردار را مهیا کرده است.
گویا سردار قبل از سفر تیم ملی به استرالیا برای حضور در جام ملت های آسیا سفری به گنبد زادگاهش داشته و در این سفر متاهل شده تا با تمرکز کامل به دنبال فوتبال باشد.

گفتنی است پیشتر سردار آزمون در خصوص لزوم ازدواجش گفته بود:“آنجا روان شناسان اگر بدانند تو از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیستی نمی گذارند فوتبال بازی کنی. حتی کادر فنی قبلی روبن کازان با من صحبت های بسیار زیادی انجام داد و به من می گفت برای پیشرفت در وتبال باید زودتر ازدواج کنم. من هم وقتی می بینم ستاره های فوتبال دنیا مانند نیمار زود ازدواج کرده و موفق شده اند قصد دارم در آینده ای نزدیک ازدواج کنم.

ازدواج سردار آزمون به توصیه مربی!

ازدواج سردار آزمون به توصیه مربی!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 276
برگرفته از ایلنا , جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 183 93
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف