نمناک اخبارجامعه ازدواج عجیب دختر 1 ساله با پسر3 ساله + عکس
ازدواج ، ازدواج در هندوستان
لاکسمی سارگارا یک دختر هندی است که در سن 1 سالگی توسط والدین خود به ازدواج پسری 3 ساله در آمده بود.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1395

ازدواج جنجالی دختر یک ساله با پسر سه ساله

ازدواج های عجیب و غریب در همه جای دنیا اتفاق می افتد و هر روز خبری جدید از ازدواج کودکان زیر 18 سال میخوانیم اما شاید با خواندن این خبر حیرت زده شوید . کودک یک ساله ای که تازه به راه افتاده و حرف زدن را تمرین میکند مگر میشود به همسری پسری درآید که سه سال بیشتر ندارد . اما حقیقت دارد ، لاکسمی دختر هندی است که در یک سالگی به عقد و ازدواج پسری سه سال درآمد.

او اکنون 18 ساله است و تنها چند روز پیش زمانی که به او گفته شد باید برای زندگی به خانه شوهرش برود فهمید که ازدواج کرده است. وی از این امر راضی نبود و با کمک یک فعال در زمینه حقوق کودکان توانست این ازدواج اجباری را لغو کند.

ازدواج اجباری

ازدواج عجیب دختر 1 ساله با پسر 3 ساله

این خانم فعال در زمینه حقوق کودکان با همسر این دختر که او هم چندان به این ازدواج راضی نبود صحبت کردو برای اولین بار در این منطقه یک ازدواج اجباری با رضایت هر دو طرف لغو شد.

گفته می شود از سال 1929 ازدواج کودکان در هندوستان آزاد اعلام شد وهنوز هم در بعضی مناطق و بخصوص در روستاهای فقیرنشین این مسئله همچنان رواج دارد و خانواده ها اقدام به ازدواج کودکان و نوجوانان زیر 18 سال می کنند.

ازدواج عجیب دختر 1 ساله با پسر3 ساله + عکس

ازدواج عجیب دختر 1 ساله با پسر3 ساله + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 49
برگرفته از ایلنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 30 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف