جوزی و پدرش

مراسم ازدواج غم انگیز دختر 11 ساله + تصاویر

کد مطلب : 6404تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
پیرمرد 62 ساله اهل کالیفرنیا یکی از متفاوت ترین و در عین حال غم انگیزترین مراسم عروسی را برای دختر 11 ساله اش برگزار کرد.

جیم زتز 62 ساله اهل کالیفرنیا که دچار سرطان لوزالمعده مرحله 4 است و اطمینان داشت که در مراسم عروسی دختر خود حضور نخواهد داشت ، پس در مراسمی که در حیاط پشتی خانه شان در 14 مارس با حضور اقوام و دوستان برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و حلقه ای را بر انگشت اشاره او قرار داد تا برای دختر خود خاطره ای شیرین به جای بگذارد .

جیم زتز و دخترش جوزی


پدر بسیار بیمار یک دختر 11 ساله که می دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

جوزی در کنار پدر و مادرش


عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روزهای باهم بودنشان انجام دهد. او در عرض 72 ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل ، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

ازدواج دختر 11 ساله

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

متفاوت ترین ازدواج

ازدواج غم انگیز

مراسم ازدواج متفاوت دختر 11 ساله + تصاویر

4.22839
این مطلب مفید بود ؟2387452
منبع : huffpost / photo : Lindsey Villatoro / بخش سرگرمی نمناک / ص
نظرات2 نظر به ثبت رسیده است
الهه1397-04-19
بیچاره دختره ، یه کسی به خاطر پول ازدواج میکنه . یه کسی هم به خاطره نجات پدرش چه دختر فداکاری امیدوارم و پدرش خوب بشه
8034
بی ادعا1398-03-16
ازدواج نکرده که!!!!!!!!!متن رو خوب بخونید پدرش چون میدونست زنده نمیمونه تا عروسی دخترش روببینه واسه همین خواسته خاطره باشه برای روز عروسیش.
956
وبگردی