نمناک سرگرمیگوناگون مراسم ازدواج غم انگیز دختر 11 ساله + تصاویر
مراسم ازدواج متفاوت ، ازدواج
پیرمرد 62 ساله اهل کالیفرنیا یکی از متفاوت ترین و در عین حال غم انگیزترین مراسم عروسی را برای دختر 11 ساله اش برگزار کرد.

جیم زتز 62 ساله اهل کالیفرنیا که دچار سرطان لوزالمعده مرحله 4 است و اطمینان داشت که در مراسم عروسی دختر خود حضور نخواهد داشت ، پس در مراسمی که در حیاط پشتی خانه شان در 14 مارس با حضور اقوام و دوستان برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و حلقه ای را بر انگشت اشاره او قرار داد تا برای دختر خود خاطره ای شیرین به جای بگذارد .

جیم زتز و دخترش جوزی


پدر بسیار بیمار یک دختر 11 ساله که می دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

جوزی در کنار پدر و مادرش


عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روزهای باهم بودنشان انجام دهد. او در عرض 72 ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل ، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

ازدواج دختر 11 ساله

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

متفاوت ترین ازدواج

ازدواج غم انگیز

مراسم ازدواج متفاوت دختر 11 ساله + تصاویر

مراسم ازدواج غم انگیز دختر 11 ساله + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 2741
منبع : huffpost / photo : Lindsey Villatoro / بخش سرگرمی نمناک / ص
این مطلب مفید بود ؟ 2307 434
نظر کاربران
الهه

الهه

بیچاره دختره ، یه کسی به خاطر پول ازدواج میکنه . یه کسی هم به خاطره نجات پدرش چه دختر فداکاری امیدوارم و پدرش خوب بشه

پاسخ دادن 67 26
بی ادعا

بی ادعا

ازدواج نکرده که!!!!!!!!!متن رو خوب بخونید پدرش چون میدونست زنده نمیمونه تا عروسی دخترش روببینه واسه همین خواسته خاطره باشه برای روز عروسیش.

پاسخ دادن 69 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف