ازدواج فقیهه سلطانی با یکی از بازیکنان فوتبال + عکس

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14461زمان مطالعه : 1 دقیقه
فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در کنار همسرش جلال احمدیان خبر ازدواجش را اعلام کرد.

فقیهه سلطانی با انتشار عکسی از خودش در کنار همسرش جلال احمدیان متن دلنشینی را منتشر کرد. آقای جلال امیدیان یکی از بازیکنان فوتبال اصفهان هستند.

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکس زیر نوشت:
 
 فقیهه سلطانی و همسرش
درست وقتی که فکر میکنی انقدر آدم سختی هستی که هیچ کس نمیتونه خالی قلبت رو پر کنه ..زمانیکه سعی میکنی به تنهاییهات فکر نکنی ... وقتی اصلا انتظارش رو نداری.. یکی از راه میرسه ، یکی که هر چی سعی میکنی ازش ایراد بگیری، نمیتونی .
یکی که با مهربونیهاش خجالتت میده و با صبرش بهت درس بزرگی و عشق و احترام میده ... وقتی به خودت میایی که می بینی ، شده همه زندگیت.. اونوقته که روی گل تنهایی رو میبوسی و برای همیشه میذاری کنار ..
بعد هم میری پیش عزیزترین دوستت که باعث این آشنایی شده و بهش میگی- مهسا مهجور - تو به من فهموندی که فرشته ها هم میتونن مرد باشن ...! آرزو میکنم همتون فرشته ی زندگیتون رو پیدا کنین و اگه دارین قدرش رو بدونین .. یک دنیا عشق براتون آرزو میکنم ..شبتون پر ستاره
 
 فقیهه سلطانی و دوستش
فقیهه سلطانی متولد 1353 و فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد است. یک دوره بازیگری را در سال 1371 زیر نظر گلاب آدینه گذرانده است. سلطانی بازیگری سینما را از سال 1373 با بازی در فیلم «روسری آبی» ساخته رخشان بنی اعتماد آغاز کرد.

فقیهه سلطانی ، فقیهه سلطانی و همسرش

ازدواج فقیهه سلطانی با یکی از بازیکنان فوتبال + عکس : امتیاز : 3.7 تعداد رای : 127
این مطلب مفید بود ؟9532
برگرفته از صفحه اجتماعی فقیهه سلطانی - / ک
نظرات
وبگردی