نمناک ورزشگوناگون ازدواج فوتبالیست ایرانی با زنی که پسر 18 ساله دارد
ازدواج فوتبالیست ایرانی ، ازدواج فوتبالیست ایرانی با زنی 17 سال بزرگتر
فوتبالیست مشهور در حال امضا دادن به طرفدارانش بود که خانم ثروتمند با ماشین گرانقیمتش از او سبقت گرفت ، همین روکم کنی ها بود که آخرش به ازدواج فوتبالیست ایرانی با زنی 20 سال بزرگتر از خودش شد.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1395
بازدید : 11,499 نفر

ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن مطلقه 20 سال بزرگتر از خودش

 به صورت اتفاقی آنها همسایه بودند و البته تا آن زمان همدیگر را ندیده بودند.فوتبالیست که از ماشینش پیاده شد طرفداران برای امضا و عکس سراغش رفتند و... در حالی که آن خانم ثروتمند بی توجه به فوتبالیست معروف از کنارشان گذشت.

برای فوتبالیست خیلی معروف قصه ما جالب بود که چرا آن زن توجهی به او نکرد و او را نشناخت؛ خلاصه این که در فرصتی دیگر، سر راه زن ثروتمند، سبز شد و از او پرسید که آیا او را نمی شناسد؟ زن ثروتمند اما در کمال بی اعتنایی پاسخش "خیر" بود.

بگذریم همین مکالمه و پی گیری های بعدی باعث شد تا چند ماه بعد فوتبالیست معروف ما با زنی که حدود 20 سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کند؛زنی که البته چهره اش آنچنان به سنش نمی خورد؛؛زن ثروتمندی که از همسر اولش پسری 18 ساله داشت –پسری که با خودش زندگی می کرد- اوضاع شرکت تجاری زن ثروتمند در دبی حسابی روبراه بود و...

خیلی ها به این فوتبالیست خوش چهره گفتند 20 سال فاصله سنی یک سال و دوسال نیست و خوب فکر کن و نکن اما گوش نکرد و نتیجه جه شد؟حدود دو سال بعد از ازدواج فوتبالیست مطرح با آن زن، آنها از هم جدا شدند.

یک مورد جالب در زمان کوتاه زندگی مشترک فوتبالیست مطرح و زن ثروتمند -که باعث سوژه و خنده هم تیمی های فوتبالیست بود- سر شکسته این فوتبالیست بود.

او چند روزی را با سر بانداژ شده به تمرینات تمیش رفت و آمد داشت؛ فوتبالیست قصه ما به یکی از دوستان صمیمی اش -که هم تیمی بودند- گفته بود:سرم را پسر همسرم بر اثر یک ماجرایی -که اینجا جای گفتنش نیست-شکسته !

این فوتبالیست حاشیه ای این روزها زندگی تازه ای را شروع کرده و فعلا که روزگار ظاهرا خوشی می گذراند. 

ازدواج فوتبالیست ایرانی با زنی که پسر 18 ساله دارد

ازدواج فوتبالیست ایرانی با زنی که پسر 18 ساله دارد
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 43
برگرفته از روزنامه خبر ورزشی /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف