نمناک ورزشفوتبال ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس
فوتبالیست مشهور با داشتن سوابق بسیار درخشان در فوتبال ولی به لحاظ زندگی شخصی موفق نبوده است. ماتیوس برای ششمین بار در آستانه ازدواج قرار دارد. عکس فوتبالیست مشهور و همسرانش

لوتهار ماتئوس از فوتبالیست های مشهور و تکنیکی آلمان و دنیا به شمار میرود ولی در زندگی خصوصی و شخصی خود هیچگاه به موفقیت فوتبال نبود.

این خبر جنجالی مربوط به آشنایی کاپیتان اسبق ژرمن ها با یوانا توژینکی 27ساله است. برخی رسانه های محلی نوشتند این خانم27ساله ششمین زن زندگی بازیکن سال های دور آلمان ها به شمار می رود و حتی پیشنهاد ازدواج نیز دریافت کرده است.
 نخستین باری که وی ازدواج کرد، به سال 1981 میلادی مربوط می شود. در آن هنگام با سیلویا پیمان زندگی بست که حاصل آن دو دختر بود. این زندگی مشترک در سال 1992 به بن بست طلاق خورد.
در سال 1994 وی با لولیتا مورنا، دانشجوی سوئیسی ازدواج کرد. ثمره این ازدواج، پنج سال زندگی و تولد یک پسر بود.
 

ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس


ماتیوس پس از آن که در سال 1999 از همسر سوئیسی اش جدا شد، اظهار داشت دیگر به سراغ تجربه تکرار پیمان زناشویی نخواهد رفت اما او بار دیگر ازدواج کرد و ماریجانا کاستیچ، اهل صربستان سومین همسر این بازیکن اسبق آلمانی شد ولی در سال 2117 او اعلام طلاق کرد.
کمی پس از آن وی با کریستیانا لیلی یانای اوکراینی آشنا شد و ازدواج کرد و درست در نخستین روز سال 2119 میلادی خبر طلاق این دو در لاس وگاس امریکا انتشار یافت.
دو سال قبل دست از چهارمین پیمان زناشویی کشید، اواز چند ماه قبل با آریدانه، دانشجوی 24ساله رشته روانشناسی آشنا شده است.
این موضوع سبب شد تا رسانه های کشورش اخبار مربوط به آن را منعکس کنند و حتی گزارش دهند به زودی ازدواج این دو تحقق خواهد یافت؛ اما درست در زمانی که فوتبالدوستان آلمانی منتظر جشن ازدواج این چهره بودند، انتشار خبری تعجب همگان از جمله آریدانه را برانگیخت.ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس

ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس

ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس

ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس

ازدواج فوتبالیست مشهور با شش زن + عکس
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 22
برگرفته از shomanews.com
این مطلب مفید بود ؟ 6 16
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف