نمناک سرگرمیگوناگون ازدواج عجیب دختری که قربانی اسید پاشی شد!
قربانی اسید پاشی ، عکس عروس قربانی اسید پاشی
در این گزارش ماجرای عجیب و خواندنی یک ازدواج را مشاهده خواهید کرد که با توجه به شرایط عروس چیزی شبیه به معجزه است.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396

ماجرای عجیب و خواندنی ازدواج دختر قربانی اسید پاشی

گاهی اوقات چیزی را که مدتها منتظر آن هستیم اتفاق نمی افتد و گاه چیزهایی که حتی فکر کردن به آنها محال است و شاید در ذهنمان درور دست ترین آرزوهاست به یک باره به طور معجزه آسایی اتفاق می افتند،در این گزارش ماجرای عجیب و خواندنی یک ازدواج را مشاهده خواهید کرد که با توجه به شرایط عروس چیزی شبیه به معجزه است.

لالیتا بنبانسی دختر هندی که یکی از قربانیان حادثه اسید پاشی بوده، پس از 17 بار عمل جراحی هنوز چهره اش به حالت عادی باز نگشته، وی همیشه غمگین و افسرده بود و مدام با خودش فکر می کرد مبادا به خاطر چهره سوخته اش تا آخر عمر تنها بماند تا اینکه یک روز دست تقدیر مسیر خوشبختی را جلوی پایش گذاشت.

لالیتا بنبانسی که به دست برادرش در سال 2012 به این روز افتاده بود با یک تلفن اشتباه به مرد رویاهایش رسید و سرنوشت راهول کومار را از مایل ها آن طرف تر به سوی او کشاند. قربانی اسید پاشی گفت که هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم یک تماس تلفنی اشتباه همه مشکلات زندگی من را از این رو به آن رو کند و تمام مشکلات، افسردگی ها و غصه های من پایان یابد، چرا که راهول همسر من قلبی بزرگ و ذهنی زیبا دارد.

قربانی اسید پاشی

ازدواج دختر قربانی اسید پاشیدختر هندی در ادامه صحبت هایش گفت که من واقعا به اینکه شریک زندگی راهول هستم فوق العاده افتخار می کنم، در ضمن شغل او نظاره گری دوربین مداربسته است و ما از زندگی خود بسیار راضی هستیم، همچنین از خانواده هایمان بسیار ممنونم که ما را در این را همراهی کرده و از هیچ کمکی نسبت به ما دریغ نکردند

لالیتا در حال حاضر مشغول گذراندن دوره درمان زیر نظر سازمان توانبخشی است.

ازدواج عجیب دختری که قربانی اسید پاشی شد!

ازدواج عجیب دختری که قربانی اسید پاشی شد!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 32
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 25 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف