نمناک اخبارجامعه دختر قربانی اسیدپاشی اصفهان ازدواج کرد + عکس
ازدواج قربانی اسید پاشی ، اسیدپاشی اصفهان
ازدواج مرضیه ابراهیمی قربانی اسیدپاشی در رسانه های خبری منتشر شد،این دختر جوان، سال 93 در اصفهان قربانی اسیدپاشی شد.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1396

ازدواج قربانی اسید پاشی در اصفهان

مرضیه ابراهیمی در جریان اسیدپاشی یکی از قرنیه هایش را از دست داد و بدنش نیز به شدت آسیب دید و یک قسمت از سرش سوراخ شد.

او چهارمین قربانی مهرماه ٩٣ در اصفهان بود. او حادثه اسیدپاشی را این گونه تعریف می کند:٢٣مهر ١٣٩٣ بود. ٢4سال و ١٠ماهه بودم. وقت دندانپزشکی داشتم با ماشین راه افتادم و رفتم به سمت خیابان توحید اصفهان. ترافیک سنگینی بود. عجله داشتم و منتظر بودم ماشین ها آرام آرام جلو بروند. دنبال جای پارک می گشتم. آن موقع شیشه ماشین را بالا کشیده بودم و صدای ضبط ماشین هم کم بود. گرمم شده بود. برای همین شیشه ماشین را پایین کشیدم. همان لحظه احساس کردم یک عالمه آب داغ رویم ریختند. شوکه شدم و می سوختم.

مرضیه ابراهیمی

ازدواج مرضیه ابراهیمی قربانی سایدپاشی اصفهان

هنوز هم وقتی این اتفاق یادم می آید، تنم می لرزد و حالم بد می شود. آن لحظه فقط جیغ می کشیدم و نمی دانستم چه شده است. به خودم آمدم و دیدم فایده ای ندارد. باید بهترین کار را انجام می دادم. سریع ماشین را از جایی که ترافیک شده بود جابه جا و سر خیابان مهرداد پارک کردم، از نخستین مغازه دار خواهش کردم کمکم کند، گفتم به من اسید پاشیده اند ولی توجهی نکرد.

او در ادامه می گوید:مغازه دیگری که رفتم روسری فروشی بود. همه مردم آمده بودند بیرون. به فروشنده گفتم کمکم کنید.من را بردند داخل مغازه کمی آب ریختند ولی فایده ای نداشت چون اسیدی که روی من ریخته شده بود ١٠٠ درصد خالص بود. اگر کلی آب هم می ریختند باز هم آثار فجیعش را روی صورتم می گذاشت. می گفتم «تورو خدا به من بگید صورتم رفته؟» احساس می کردم گوشتصورتم از بدنم جدا می شود.

رفتم داخل مغازه و کمکم کردند. لباسم را درآوردند و آب سِرُم ریختند. به اورژانس زنگ زدند. گفتم به خانواده ام اطلاع دهید. ٢٠ دقیقه طول کشید تا آمبولانس رسید. همان شب گفتند دوباره در اصفهان اسیدپاشی شده است ولی نمی دانستم چهارمین نفر هستم.

به تازگی تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد، خانم مرضیه ابراهیمی ازدواج کرده است.

دختر قربانی اسیدپاشی اصفهان ازدواج کرد + عکس

دختر قربانی اسیدپاشی اصفهان ازدواج کرد + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 37
برگرفته از سلامت آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 32 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف