نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای ازدواج مجدد سعید آقاخانی در خندوانه! + فیلم
سعید آقاخانی ، خندوانه
سعید آقاخانی بازیگر و کمدین سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان خندوانه بود و از خاطرات خنده دار و ازکار جدید خود گفت.
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1394

شب گذشته سعید آقاخانی در برنامه خندوانه حضور پیدا کرد و خاطرات جالبی را تغریف کرد که در ادامه میخوانید. 

شب گذشته این برنامه مردمی تر اجرا شد و در ابتدا بعد از تقدیم شادی آن به تمامی کنکوری ها ؛ جوان ضمن تشکر از سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیز داری بابت اعطای یادبودی که به علت توجه آن ها به محیط زیست،مصرف آب و چنین موضوعاتی داده شده بود،این بار به صورت متفاوتی سراغ بخش کمدین رفت.
 
وی در بخشی از صحبت هایش گفت:ما در خندوانه روی استندآپ کمدی یا به تعبیری ایستاده با طنز کار می کنیم و سعیمان بر جاانداختن این کار است که در راستای آن افرادی به اینجا آمدند که برخی موفق بودند و عده ای کمتر ولی مهم این بوده که موتور این ماجرا روشن بماند و ادامه پیدا کند.
 
جوان افزود:ما اعلام کرده بودیم که از بین خندوانه ای ها هرکس بخواهد می تواند این کا را امتحان کند و امشب نیز این بخش از برنامه توسط همین داوطلبان اجرا می شود و ملاک قضاوت نیز اول خنده ی حضار و بعد تعداد آراء است.

سعید آقاخانی و جناب خان در خندوانه 

 سعید آقاخانی

سلام سلام خاندایی جون
حدود 5 نفر به روی صحنه آمدند و خاطره ای را تعریف کردند، سپس همه از کوچک گرفته تا بزرگ شعر هه هه را خواندند و جوان این بار بی مقدمه میهمان برنامه ، یعنی سعید اقاخانی را دعوت به ورود کرد و خطاب به او بیان کرد:همه ی ما الان چشممان را می بندیم و تو مارا به یکی از درجه یک ترین جاهایی که رفتی و لذت بخش است ببر؛ آقاخانی نیز شعر قدیمی خاندایی جون را که حدودا برای 22 سال پیش است را تا نیمه خواند.
 
وی محسن تنابنده،امیر جعفری،امیر غفار منش و علی شام بیاتی را از بهترین دوستان خود دانست و در خصوص خاطراتی که با آن ها داشت صحبت هایی کرد ؛ او همچنین راجع به جدیت فیلم لامپ 100گفت که به علت موضوعی که در فیلم به آن پرداخته شده فکر کردم آن کمدی  اصل ماجرا را پوشش می دهد ،به همین خاطر جدی کار کردم.
 
اقاخانی همچنین از کار جدیدش که در حال نگارش است خبر داد و سپس به فعالیت هایش در خصوص کمک به ترک اعتیاد گفت و قرار شد برای شاد کردن چندین نفر به افرادی که در این زمینه کمک می خواهند ولی خانواده هایشان طرز ایجاد انگیزه را شاید ندانند،انگیزه و دلگرمی دهد.
 
جزئیات ازدواج مجدد اقاخانی و بحث جدی اش با جناب خان
آقاخانی که به گفته ی خودش فرزند چهارم از میان 6 خواهر و برادر خود است در حال حاضر 2 دختر 20 و 14 ساله بانام های خورشید و دریا دارد که به علت علاقه ی زیادش به آن ها گفت که نمیخواهد داماد دار شود!
در ادامه ی این گفتگو بعد از پخش قسمتی جناب خان نیز به جمع آن ها اضافه شد و آقاخانی موضوعی را اینگونه مطرح کرد:حالا که اینجا هستم بگذار اعلام کنم که می خواهم ازدواج مجددی داشته باشم... .
در همین حین که تعجب خاصی به همه دست داده بود افزود:اسم کسی که از او خواستگاری کردم نیزاحلام است و آبادانی است که متاسفانه به من جواب منفی داد چون گویا فکرش مشغول خواستگار دیگری است.
جناب خان با شنیدن این موضوع با حالت بهت زده ای خطاب به سعید با لهجه ی خاص خود گفت:من بعّد اگر کسی به جز مو به خواستگاری فردی به نام احلام برود ،دهنشو کاهگل می گیرُم.
 سعید آقاخانی و جناب خان
گوسفندی که پایش به سالن همایش های میلاد باز شد!
خلاصه بعد از اطمینان جناب خان از احلام گفتگو ادامه پیدا کرد و آقاخانی باز به سراغ خاطره ی دیگری از دوستان نام برده ی خود کرد، که راجع به اقدام محسن تنابنده،امیر جعفری و غفارمنش برای بیان تبریک بابت گرفتن جایزه ی وی در جشنواره ی بود؛ او طی این خاطره به بنر تبریکی که توسط آن ها در خانه اش نصب شده بود و گوسفندی که قرار بود بعد از خروج وی از سالن جلوی همه قربانی شود اشاره کرد.
در پایان نیز بعد از خواندن قطعه های کردی و شیرازی توسط جناب خان، و آرزوی خوبی،خوشی و در آرامش زندگی کردن آقاخانی برای همه ی مردم قسمتی دیگر از این برنامه به پایان خود رسید.
شاد باشید.
در ادامه قسمتی از حضور سعید آقاخانی در خندوانه را ملاحظه می کنید.
 

ماجرای ازدواج مجدد سعید آقاخانی در خندوانه! + فیلم

ماجرای ازدواج مجدد سعید آقاخانی در خندوانه! + فیلم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 49
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 42 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف