والیبالیست های ایران
ازدواج والیبالیست های ایران دغدغه ای شده برای طرفداران آنها , اما واقعا میخواهیم بدانیم سوپر استار های والیبال چرا ازدواج نمیکنند؟

چرا والیبالیست ها ازدواج نمیکنند؟

در بین والیبالیست ها هنوز بازیکنانی هستند که با این حجم از طرفداران به دلایل متفاوتی هنوز تصمیم به ازدواج نگرفتند و مجرد هستند و در این مطلب جواب سوالات خود را درباره ازدواج والیبالیست هابخوانید.

اسم ستاره های ورزشی اغلب پسوند بازیکنان فوتبالی بود که معمولا قبل یا بعد المپیک ها کشتی گیرها و وزنه برداران هم به این جمع اضافه می شدند. رشته هایی که در مسابقات جهانی طلا می آوردند در کنار بازیکنان فوتبال با بیشترین استقبال در مجامع عمومی روبه رو می شدند و لقب استارهای ورزشی به آنها داده می شد تا اینکه تیم ملی والیبال ایران به لیگ جهانی راه پیدا کرد.

 
والیبالیست های ایران

والیبالیست های مجرد ایرانی


بازیکنانی نزدیک به دو متر قد با فیزیک مناسب و البته چهره هایی که زمینه معروف شدن شان را بیشتر از هر ورزشکار دیگری دارند. آنها به مسابقات جهانی راه پیدا کردند و بردهای پشت سر هم محبوب ترشان کرد؛ طوری که رفته رفته در خیابان ها و مکان های عمومی شناخته می شدند و از آنها عکس و امضا گرفته می شد تا اینکه آن نتایج باورنکردنی و فوق العاده رقم خورد و در مقطعی والیبالیست ها به محبوب ترین چهره های ورزشی تبدیل شدند.

چهره هایی که طرفداران آنها را نوجوانان تشکیل می دادند و با روی کار آمدن اینستاگرام آمار دقیق تری نسبت به والیبال دوستان منتشر شد. سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی در راس توجه کاربران بودند اما شرایط مختلف سطح محبوبیت این 3 بازیکن را تغییر داد.

معروف بعد از کاپیتانی تیم ملی، ترانسفر به زنیت کازان روسیه، کسب جایزه بهترین پاسور لیگ جهانی و از همه مهم تر آرایش جدید صورتش با ریش های بلند بیش از هر وقت دیگری مورد توجه قرار گرفت. او حالا در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالوئر دارد و تمرینات تیم ملی همیشه میزبان طرفداران زیادی است که پشت درب های آزادی منتظر می مانند تا ستاره های تیم ملی و شخص سعید معروف از مقابل آنها با ماشین عبور کند.

سیدمحمد موسوی دومین والیبالیست محبوب نزد کاربران صفحات مجازی محسوب می شود که او هم اهل اینستاگرام است. موسوی اولین والیبالیست مطرحی بود که صفحه شخصی برای خود باز کرد تا با طرفدارانش رابطه مستقیمی داشته باشد و تا قبل از ورود سعید معروف به این عرصه او یکه تاز بود. موسوی پست های جنجالی کمی نداشت و بارها مجبور به پاک کردن عکس یا اظهارنظراتی می شد که انتقادات شدیدی را به همراه داشت و آخرین آن به پست شرکت نکردن در رژه افتتاحیه المپیک برمی گردد.

شهرام محمودی دیگر والیبالیست محبوبی است که به نظر می رسد تاهل او در سن کم دلیلی شد تا زندگی شخصی او مثل سایر بازیکنان مورد توجه نباشد. با این حال او در شهرهای مختلف طرفداران بسیار زیاد و معمولا در سالن های بازی بیشترین هوادار را دارد اما فعالیت بسیاری در صفحات مجازی ندارد.

بعد از این 3 فوق ستاره نوبت بازیکنانی می شود که همچنان در جمع ورزشکاران محبوب قرار می گیرند اما با 3 نفر اول فاصله قابل توجهی دارند. فرهاد قائمی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، عادل غلامی، فرهاد ظریف و میلاد عبادی پور هم دیگر والیبالیست هایی هستند که فعالیت نسبی در صفحات مجازی دارند و کابران زیادی پیگیر زندگی آنها هستند اما مساله مهم اینکه در بین والیبالیست ها هنوز بازیکنانی هستند که با این حجم از طرفداران به دلایل متفاوتی هنوز تصمیم به ازدواج نگرفتند و مجرد هستند. میرسعید معروف، سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی و امیر غفور مجردهای تیم ملی والیبال هستند که فعلا این نوع زندگی را در پیش گرفته اند اما با شرایطی متفاوت که خصوصیات منحصربه فرد خود را دارند:

سعید معروف؛ آرامش با صدای مادر

اگر بخواهیم کمی از چهره والیبالی سعید دور شویم او به صورت خلاصه چنین خصوصیاتی دارد:

بدترین خاطرات ورزشی سعید معروف مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا در بازی های جوانان جهان و 24 ساعت تب 40 درجه در مسابقات جام باشگاه آسیا با تیم پیکان است. الگوی خاصی در ورزش ندارد ولی همواره علی دایی را به عنوان یک ورزشکار تحسین می کند. میرسعید معروف بین سفر هایی که به کشور های خارجی داشته است، سفر به فیلیپین را هیچ گاه فراموش نمی کند! چرا که در آن سفر همه چیز از جمله بیماری حتی قایق سواری را نیز تجربه کرده. سعید معروف درباره سبک ویژه پنجه اش می گوید که هر چه هست، حاصل تمرین و تلاش است و ازکسی الگو نگرفته. میرسعید معروف تلاش می کند وارد هر کاری که می شود بهترین باشد. او گاهی هم آشپزی می کند.
 
والیبالیست های ایران

دلیل ازدواج نکردن والیبالیستها


سعید معروف اوقات فراغت کمی دارد اما اگر وقت کند یا به شنا می پردازد یا وقتش را با خانواده می گذراند. خیلی اهل سینما رفتن نیست ولی برنامه های تلویزیونی و به طور ویژه برنامه های ورزشی را نگاه می کند. یکی از آرزو های میرسعید معروف زیارت خانه خداست. دوپینگ سعید معروف در ورزش توکل به خداوند است؛ البته به بیان خودش تلاش می کند همواره قبل از مسابقه، اگر شده حتی چند ثانیه با مادرش صحبت کند تا انرژی بگیرد. به گفته خودش صدای مادر به او آرامش و انرژی می دهد.

سعید معروف یک خواهر مهربان و یک خواهرزاده کوچک دارد، خانواده دوست است و تلاش می کند بیشتر وقتش را با خانواده بگذراند، میرسعید معروف به موسیقی خیلی علاقه دارد و اگر بتواند می خواهد یک ساز ایرانی یاد بگیرد. او فوتبال ایرانی را زیاد نگاه نمی کند اما فوتبال اروپایی ها را از دست نمی دهد و معتقد است تماشا کردن فوتبال جذاب تر از بقیه رشته های ورزش است! طرفدار بارسلونای اسپانیاست. آرایشگاه میرسعید معروف در سعادت آباد است و غذای بیرون از خانه زیاد می خورد. او که مشتری ثابت رستوران نزدیک خانه شان است، غذای های ایرانی را دوست دارد. اما بیشتر از همه به آش رشته و قورمه سبزی مادرش علاقه دارد.

او همچنین به ساعتش بسیار زیاد اهمیت می دهد و می گوید مرد ها باید ساعت مچی شیک دست شان کنند، مارک ساعت میرسعید ورساچه است و هر چند سال یک ساعت می خرد. کفش های سعید معروف حتما باید اوریجینال باشد. او کفش هایش را در سفر به ژاپن می خرد؛ در ضمن دست فرمانش اصلا خوب نیست! چند سال پیش یک تصادف بد داشت اما پلی استیشن خیلی بازی می کند و با بارسلونا همه تیم های اروپایی را شکست داده است.

سیدمحمد موسوی؛ کمی اهل جنجال


سیدمحمد موسوی عراقی متولد 31 مرداد 1366 در دزفول. او به دلیل پسوند خانوادگی ای که دارد مدت ها همه فکر می کردند که اصالتا عراقی است و حتی در این باب رسانه های عربی به این قضیه دامن زدند تا اینکه وی عنوان کرد اصالت او اراکی بوده اما به سبب مشکلاتی به دزفول مهاجرت کرده و به جای پسوند اراکی عراقی به او اطلاق شده است.
 
والیبالیست های ایران

مجرد موندن والیبالیست های ایران


پدر محمد موسوی معلم ورزش بوده است ولی الان بازنشسته شده و مادرش خانه دار است. محمد موسوی دو خواهر دارد که هر دوتا والیبالیست هستند البته به والیبال نگاهی حرفه ای ندارند ولی به هر حال پیشرفت شان چشمگیر بوده است. او مدت هاست دزفول را به مقصد کرج ترک کرده و در حال حاضر در منطقه عظیمیه کرج زندگی می کند.
 
والیبالیست های ایران

محمد موسوی ازدواج نکرده است


موسوی طرفداران پر و پا قرصی دارد که بعضی اوقات پست های او در اینستاگرام سر و صداهای زیادی به پا می کند تا جایی که او بارها مجبور به پاک کردن آنها شده است. با تمام این مسائل او آن چنان اهل ریخت و پاش نیست و مدت هاست که یک سانتافه مدل قدیمی دارد. لباس های شیک و به روز می پوشد اما همراه خانواده زندگی می کند و ماشین آنچنانی سوار نمی شود.

موسوی رستورانی در منطقه پاسداران به تازگی تاسیس کرده است که طرفدارانش آنجا سراغ او می آیند اما بیشتر زمان خود را در اردوی تیم های ملی و مسابقات داخلی و خارجی می گذراند.

شهرام محمودی؛ شکارچی

شهرام محمودی متولد 1367 در کرج است که خانواده او کاملا والیبالی هستند. بهنام محمودی برادر بزرگ تر او از ستاره های فراموش نشدنی والیبال است که با حضور در لیگ ایتالیا خودش را مطرح تر از همیشه کرد. برادر کوچکش هم با شهرام هم تیمی است و او هم در لیگ برتر توپ می زند و تمامی آنها علاقه زیادی به تفریحات طبیعی دارند.
 
والیبالیست های ایران

شهرام محمودی کنار همسر و پسرش

 
شهرام بیشتر وقت خود را با خانواده و پسر کوچکش در باغی که اطراف تهران دارد می گذراند و علاقه زیادی به شکار دارد. معمولا با حیوانات خانگی خود سروکله می زند و در باغ کوچکی که دارد خودش را حسابی سرگرم کرده است. در کنار این علایق باید اسب سواری و شنا را هم به آنها اضافه کرد که با این مسائل می توان متوجه شد که شهرام زیاد اهل ماشین بازی یا تجملات این چنینی نیست. او که حالا یک پسر کوچک هم دارد، بیشتر سرش گرم خانواده است و شرایط متفاوتی با دیگر ستاره ها دارد.

چرا ازدواج نمی کنند؟

وضعیت تاهل والیبالیست ها حالا تبدیل به دغدغه ای جدی برای طرفداران آنها شده است و در همه جای دنیا با خبر شدن از زندگی شخصی ستاره ها و پیگیری حریم شخصی از مهم ترین و البته جذاب ترین اخبار محسوب می شود اما ستاره های والیبال در پاسخ می گویند:«باید پیش بیاید» یا اینکه « هنوز تصمیم خاصی نگرفته ام.» با این حال بازی های تیم ملی و پیشرفت والیبال هم کار را برای آنها سخت کرده است. به طوری که آنها در سال حداقل 4 تا 6 ماه کاملا از خانواده دور هستند و این مشکل اصلی بازیکنان متاهل است. فرهاد ظریف گفته است به همین دلیل مجبور به ترک همسرش شده است چون این طور زندگی او را اذیت می کرد.

شهرام محمودی هم قصد دارد بعد از المپیک برای برطرف کردن مشکلات خانوادگی و مسائلی که دوری از خانه پیش می آورد از تیم ملی خداحافظی کند تا بیشتر در کنار همسر و پسرش باشد. شاید مشکلات بازیکنان متاهل کمی مجردها را محتاط تر کرده است و شاید منتظرند دوران بازی ملی تمام شود تا بعد زندگی متاهلی را تشکیل دهند چرا که زندگی با خانواده و بازی در تیم ملی برای تمام والیبالیست ها سخت است.
 
والیبالیست های ایران

زمان ازدواج والیبالی ها


سال ازدواج والیبالی ها

در دو سال اخیر به یک باره تعداد مجردهای والیبالی کم شد و اکثر آنها تشکیل زندگی دادند. مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، آرمین تشکری و مهدی مرندی در 2 سال اخیر به جمع متاهلان اضافه شدند و با اینکه زندگی مشترک برای شان سخت است اما آنها تصمیمی جدی گرفته اند. البته ازدواج این بازیکنان در شرایطی خاص صورت گرفته است که زندگی مشترک آنها مشکلات کمتری داشته باشد. میلاد عبادی پورو آرمین تشکری ازدواج فامیلی کرده اند. همسر مجتبی میرزاجانپور و همسر پوریا فیاضی هم از والیبالیست های تیم ملی هستند و به نوعی این زندگی های مشترک طوری شکل گرفته که درک مستقیم در آن جاری باشد چرا که در غیر این صورت کار برای شان سخت می شود. شاید همین پیچیدگی ها و سختی زندگی مشترک است که مجردها را برای ازدواج در تنگنا قرار داده است که با دقت بیشتری پا به زندگی جدید بگذارند.

والیبالیست های سرشناس ایران چرا ازدواج نمی کنند؟

4.452
این مطلب مفید بود ؟466
برگرفته از مجله ایده آل -/ح
برچسب : سعید معروف
وبگردی