نمناک فرهنگ و هنرآداب و رسوم ازدواج های ترسناک و وحشیانه + تصاویر
ازدواج و ازدواج وحشیانه ، ازدواج ترسناک
داشتن ماشین مدل بالا، خانه ویلایی و حقوق پُر از صفر احتمالا معیار بسیاری از ازدواج های امروزی است اما ازدواجی که در این بخش با آن آشنا می شوید وحشیانه ترین نوع ازدواج است.

ماجرای یک ازدواج عجیب و وحشیانه!

 همیشه وقتی حرف از مراسم ازدواج و عروسی به میان می آید لباسی سفید و مراسمی باشکوه در ذهن تجسم می شود اما این بار ماجرایی دیگر و عجیب می خوانید که وحشیانه ترین ازدواج را رقم می زند.

داشتن ماشین مدل بالا، خانه ویلایی و حقوق پُر از صفر احتمالا معیار بسیاری از ازدواج های امروزی است. اما قبیله "سوری" در اتیوپی هنوز هم به روشی تاریخی ازدواج می کنند و آن هم تحت تاثیر قرار دادن همسر آینده با جنگیدن است.

ازدواج وحشیانه

درگیری های جنگ "دونگا" یا جنگ چوب گاه منجر به زخمی شدن و یا حتی مرگ می شود تا بلکه در این جنگ ها دل دختر مورد علاقه شان را ببرند.

ازدواج وحشیانه

این جنگ ها از 40 نفر تا 2 هزار و 500 تماشاچی دارد و اغلب پس از باران برگزار می شود و هر بار 20 تا 30 شرکت کننده یک به یک با هم می جنگند.

ازدواج وحشیانه

ضربه زدن هنگامی که طرف مقابل روی زمین افتاده هم غیر قانونی است.

ازدواج وحشیانه

در سال 1994 دولت اتیوپی این جنگ را ممنوع اعلام کرد اما قبایل ساکن جنوب این سرزمین همچنان به کار خود ادامه دادند.

ازدواج وحشیانه

نکته جالب درباره این قبیله این است که احداث سد بزرگ برق-آبی در رود "اومو" باعث شده که زندگی این قبیله در خطر نابودی قرار گیرد.

ازدواج های ترسناک و وحشیانه + تصاویر

ازدواج های ترسناک و وحشیانه + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از توریسم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف