نمناک اخبارجامعه ازدواج پیرمرد 55 ساله با دختربچه 6 ساله + تصاویر
ازدواج پیرمرد ، عکس ازدواج پیرمرد با دختربچه
پدر بی رحم دختربچه 6 ساله در ازای دریافت یک عدد بز راضی به ازدواج دخترش با پیرمردی شد که 49 سال از او بزرگتر بود.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395

ماجرای تلخ ازدواج پیرمرد افغان با دختربچه ای که 49 سال از او کوچکتر بود

دختربچه 6 ساله در افغانستان به اجبار پدرش و در ازای دریافت یک عدد بز با پیرمرد 55 ساله ازدواج کرد.

ازدواج پیرمرد با دختربچه

ازدواج پیرمرد با دختربچه 6 ساله به دلیل فقر

بر اساس گزارش دیلی میل مرد میانسالی در افغانستان در ازای دریافت یک عدد بز حاضر شد تا دختر خردسالش را به یک پیرمرد بفروشد . وضعیت نامناسب مالی خانواده دختر و داشتن یک داماد پولدار انگیزه اصلی آنها برای ارتکاب این جنایت بوده است. در تصاویر منتشر شده دیده می شود که چطور دختربچه را به اجبار به دست پیرمرد می سپارند و او در مقابل این بی رحمی مقاومت می کند.

ازدواج پیرمرد

ازدواج پیرمرد با دختری که 49 سال از او کوچکتر بود

پدر دختر در صحبت هایش به بزرگان فامیل گفته بود دیگر توان پرکردن شکم فرزندانش را ندارد به همین علت او را به دست مردی می سپارد تا در آسایش زندگی کند. پیرمرد 55 ساله قول داده بود که تا قبل از سن 18 سالگی هیچ نوع رابطه زناشویی با دختربچه برقرار نکند و با همین وعده ها ساعاتی بعد از مراسم ازدواج به بهانه دیدار با اقوامش دختر6 ساله را به مرز "قور" برده بود . در همان جا عده ای از زنان که می دانستند پیرمرد دختری ندارد از او می خواهند که دختربچه را معرفی کند و پیرمرد بدون هیچ مقدمه چینی می گوید که این دختر 6 ساله همسر جدید من است و پدرش او را در ازای دریافت یک بز به من داده است و ما قصد داریم باهم زندگی جدیدی را آغاز کنیم . زنان که با شنیدن این صحبت ها و واقعیت تلخ ازدواج اجباری دختربچه ای که 49 سال از همسرش کوچکتر است موجب می شود تا پلیس از این موضوع مطلع شده و پدر دختر و پیرمرد را دستگیر کند.

ازدواج پیرمرد با دختر

دستگیری عاملان جنایت ازدواج پیرمرد با دختر خردسال در افغانستان

ازدواج پیرمرد 55 ساله با دختربچه 6 ساله + تصاویر

منبع : بخش خبری نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 84 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف