نمناک سرگرمیدیدنی ها ازدواج مرد تایلندی با 120 دختر جوان!! + تصاویر
ازدواج ، چند همسری
مردی که با بیش از 100 دختر جوان ازدواج کند در کشوری زندگی می کند که چند همسری غیرقانونی است.

مرد تایلندی با 120 زن ازدواج کرده است!

درحالیکه چند همسری در کشور تایلند غیرقانونی است مردی در این کشور 120 بار ازدواج کرده و از 120 همسر خود 28 فرزند دارد ، نکته جالب این است که همه ی این زنان از وجود هم مطلع هستند و روابط خوبی با یکدیگر دارند.
Modern-Day Casanova in Thailand Marries 120 Women And They All Know About Each Other
ازدواج عجیب

مرد تایلندی که با 120 دختر جوان ازدواج کرده است 

ازدواج مرد با 120 زن جوان در کشوری که چند همسری غیرقانونی است

تامبون پراستر، رئیس ناحیه فرسن، در ناحیه نیکار تایلند، نزدیک به 90 کیلومتری از بانکوک، اخیرا مجبور شد اعتراف کند که او بیش از 100 زن را به طور غیرقانونی به همسری خود درآورده است.
 
سیاستمدار 58 ساله که احتمالا به عنوان مسئول شورای شهری در لیست افراد سیاستمدار قرار گرفته است و شغل ساخت و ساز انجام می دهد وضعیت مالی خوبی دارد برای همین تصمیم به داشتن یک خانواده بزرگ گرفته است.
او در دیدار با گروهی که برای تایید صلاحیت شغل جدیدش به منزل او رفته بودند اعلام کرد که بیش از 100 همسر و 28 دختر و پسر دارد.
ازدواج عجیب
 
به گزارش دیلی نیوز او از زمانی که 17 سال داشته است ازدواج های خود را آغاز کرده است و تا به امروز که به سن 58 سالگی رسیده است 120 بار ازدواج کرده است.
او در این مورد می گوید:اولین همسرم 2 سال از من جوان تر بود و درحال حاضر 3 فرزند از او دارم ، بعد از ان بارها ازدواج کرده ام که تمامی زنان انتخاب شده من کمتر از 20 سال سن داشتند . 
22 تا از همسران من در محل زندگی خودم ساکن هستند و باقی در سرتاسر تایلند زندگی می کنند.

ازدواج مرد تایلندی با 120 دختر جوان!! + تصاویر

ازدواج مرد تایلندی با 120 دختر جوان!! + تصاویر
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 24
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف